Rozstanie w Na Wspólnej. Igor zostawi Elżbietę! TEGO jej nie wybaczy - WIDEO

2019-08-24 16:57 sz
Na Wspólnej, odc. 2930. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski)
Autor: TVN; X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2930. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski)

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Igor (Kuba Wesołowski) i Elżbieta (Paulina Chapko) znajdą się w ogromnym kryzysie. Ich związek stanie pod znakiem zapytania przez potworne zmiany w zachowaniu Marcinkowej - już wcześniej znęcała się nad Julką (Maja Oświecińska) i doprowadziła Zuzę (Małgorzata Socha) do szału. Bohaterka "Na Wspólnej" jednak przekroczy granicę wytrzymałości Igora, który postawi jej ultimatum. Jednej rzeczy jej nie wybaczy! Sprawdź, co wydarzy się w 2931 i 2932 odcinku "Na Wspólnej".

Igor w "Na Wspólnej" zostawi Elżbietę? Wielka awantura zakochanych

W "Na Wspólnej" Elżbieta po wypadku samochodowym do tej pory nie doszła do siebie. Cudem uratowano jej życie, a lekarz stwierdził, że mogło dojść do nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. Najwyraźniej miał rację, ponieważ Marcinkowa w ostatnich tygodniach urządziła swoim bliskim piekło na ziemi.

Zobacz też >>> Ewa po brutalnym zabiegu w psychiatryku straci pamięć

Julka i Zuza bardzo odczuły jej wybuchy agresji, podobnie było z Igorem, jednak on znosił to dzielnie dzięki miłości do partnerki. Tak będzie do w2931 odcinka "Na Wspólnej", kiedy między partnerami dojdzie do karczemnej awantury. Zrobi się naprawdę poważnie, ponieważ Nowak zarzuci Eli, że nie interesuje się stanem Ewy (Ewa Gawryluk):

- Nawet nie zapytasz co się stało z moją mamą, ty rozumiesz to w ogóle?!
- A ty rozumiesz, że to jest twoja matka, twoja córka, twój problem?! - odpowie mu. Tego po niej się nie spodziewaliśmy!

Igor w "Na Wspólnej" poczuje się wyjątkowo zraniony słowami ukochanej, ale da jej ostatnią szansę. Postawi twarde ultimatum licząc na to, że pomimo odklejenia od rzeczywistości dotrze do niej, że może go stracić na zawsze. - Albo to rozwiążemy... albo się wyprowadzę. Twoja decyzja - oznajmi w 2932 odcinku, po czym wyjdzie z mieszkania zostawiając ją. Jak w takiej sytuacji zachowa się Ela? Zobaczymy w nowych odcinkach "M jak miłość". Emisja odcinka 2931 we wtorek 27.08, a odcinka 2932 w środę 28.08 w TVN.

Koniecznie sprawdź >>> Na Wspólnej. Michał umrze podczas operacji?! Jego serce nie wytrzyma! - ZDJĘCIE

Najnowsze