Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny zginie z rąk gwałciciela Baliszewskiego?! - ZWIASTUN

2020-06-01 7:43 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny zginie?! Zabije go Baliszewski, gwałciciel Basi - ZWIASTUN
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej po wakacjach 2020. Smolny zginie?! Zabije go Baliszewski, gwałciciel Basi - ZWIASTUN

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 gwałciciel Baliszewski (Piotr Jankowski) dojdzie do morderstwa? Największy wróg założy Smolnemu (Łukasz Konopka) pętlę na szyję! Konfrontacja Krzysztofa z draniem, który próbował zgwałcić Basię (Grażyna Wolszczak), będzie miała krwawe zakończenie. Baliszewski w nowych odcinkach "Na Wspólnej" uprowadzi dziennikarza z planem upozorowania jego samobójstwa. Czy Smolny z "Na Wspólnej" zostanie zamordowany w "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej?

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Gwałciciel Baliszewski niedawno ponownie zawitał do serialu "Na Wspólnej". Parę lat temu drań próbował zgwałcić Basię, która do tej pory ma traumę z powodu tamtych wydarzeń. Smolny cudem uratował ukochaną żonę. Nic więc dziwnego, że kiedy w poprzednich tygodniach Baliszewski zjawił się w życiu bohaterki, zaczęła obawiać się o swoje życie.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Adam przyzna się do zabicia żony! Ukochany Darii to morderca? - ZWIASTUN

Krzysztof w serialu "Na Wspólnej" uwziął się na przestępcę. Wie, że Baliszewski jest zły do szpiku kości. W nadchodzących odcinkach po wakacjach 2020 Smolny gorzko tego pożałuje. Wróg uprowadzi go z redakcji z zamiarem dokonania morderstwa! Nie będzie miał dla niego żadnej litości. Skatuje męża Basi, po czym zacznie zawiązywać linę, żeby upozorować samobójstwo.

- Dyrektor naczelny nie wytrzymał presji i odebrał sobie życie - usłyszy ledwo przytomny Smolny. Czy Baliszewski w serialu "Na Wspólnej" naprawdę go zamorduje? Czy Basia zdoła uratować męża, zanim będzie za późno? Zobacz zwiastun powakacyjnych odcinków 2020.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze