Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa - ZWIASTUN

2020-06-02 7:06 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa - ZWIASTUN
Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa - ZWIASTUN

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Sławek (Mariusz Słupiński) rzuci się na Darię (Patrycja Topajew)! Córka Dziedzica odkruje, że ojciec zdradza Renatę (Marta Jankowska) z Tatianą (Olha Bosova). Wściekła Daria oskarży Sławka o próbę zabójstwa. Czy Sławek bezpowrotnie zniszczy swoją rodzinę? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej!

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Sławek z serialu "Na Wspólnej" zaczął zdradzać swoją żonę z Ukrainką Tatianą. Obiecywał kochance, że wkrótce zostawi Renatę, bo już jej nie kocha, a liczy się dla niego wyłącznie nowa miłość.

Los postanowił pokrzyżować mu plany. Renata w poprzednich odcinkach serialu "Na Wspólnej" poszła do lekarza na mammografię. Niestety okazało się, że w jej piersiach znaleziono guzki, które po dalszych badaniach określono jako złośliwe.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Adam przyzna się do zabicia żony! Ukochany Darii to morderca? - ZWIASTUN

Sławek z "Na Wspólnej" w takiej sytuacji nie będzie miał odwagi, żeby zostawić żonę, ale jednocześnie nie przestanie uczęszczać na schadzki z Tatianą. Podczas jednaj z nich nakryje go Daria, która będzie oburzona, jak jeszcze nigdy. Wygarnie ojcu, co o tym myśli. Oskarży go nawet o to, że swoją zdradą może zabić chorą Renatę!

- To ty ją zabijesz!
- Zamknij się! - Dziedzic w nowych odcinkach "Na Wspólnej" rzuci się na córkę, żeby ją pobić. Co z tego wyniknie? Daria na pewno długo nie wybaczy ojcu takiego wybuchu. Skandaliczne zachowanie Sławka na zawsze odbije się na jego relacjach z ukochaną córką. Czy prawda o jego romansie z Tatianą wyjdzie na jaw? Renata nie może się o tym dowiedzieć! To by ją kompletnie załamało.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze