Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria przez kochanka Adama zacznie ćpać i zabawiać się z innym - WIDEO

2020-06-30 7:21 Ag
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria przez kochanka Adama zacznie ćpać i zabawiać się z innym - WIDEO
Autor: materiały prasowe TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria przez kochanka Adama zacznie ćpać i zabawiać się z innym - WIDEO

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Daria (Patrycja Topajew) znów znajdzie się na zakręcie, a jej romans z Adamem (Marcin Rogacewicz) przysporzy jej sporo cierpienia! Nie dość, że były wykładowca, a obecnie ukochany Darii wciąż będzie ukrywał przed nią swoją mroczną tajemnicę, to jeszcze wciągnie do ich związku innego mężczyznę. Kim będzie tajemniczy chłopak u boku Darii i Adama w nowym sezonie? Jak się skończą ich szalone imprezy z narkotykami z alkoholem? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Nowy sezon "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej postawi romans Darii i Adama pod znakiem zapytania. Niepełnosprawny były wykładowca nie będzie takim ideałem, jak wcześniej myślała Daria. Jego tajemnice z przeszłości wystawią ich związek na ciężką próbę.

Wbrew zakazowi ukochanego w nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Daria zajrzy do jego tajnego pudełka z pamiątkami sprzed lat i znajdzie wśród nich zdjęcie kobiety. Kiedy zapyta Adama kim ona jest, Namysłowski wybuchnie wściekłością! Wybuchnie między nimi kłótnia, podczas której Adam pokaże swoje przerażające oblicze

Niedługo potem w "Na Wspólnej" Adam przyzna się, że zabił swoją żonę i jest mordercą! Jaka będzie reakcja Darii? Wbrew pozorom nie odwróci się od ukochanego. Wręcz przeciwnie, zostanie z Adamem, a ich romans wkroczy w kolejną fazę.

Patrz też: Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej w życiu Darii i Adama pojawi się bowiem tajemniczy chłopak. Jego obecność w mieszkaniu pary przyniesie zaskakujące wydarzenia - Daria wpadnie w ramiona nieznajomego. Wszystko wskazuje na to, że Adam, z którą na razie łączy go relacja bez seksu, sam wepchnie ją w ramiona innego.

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Beata i Paweł zaręczą się w żałobie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Narkotyki, alkohol, imprezy i seks trójkąt w "Na Wspólnej"... Tak będzie wyglądało życie Darii u boku Adama, który wydawał się odpowiedzialnym, statecznym mężczyzną, przy którym szalona córka Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński) wreszcie się ustatkuje. Zwiastun "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nie pozostawia wątpliwości, że Daria nieźle zaszaleje z ukochanym i tajemniczym chłopakiem.

Sprawdź także: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Chora na raka Renata i Sławek będą mieli dziecko! Straciła synów, ale teraz znów zostanie mamą

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)
Autor: materiały prasowe TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria (Patrycja Topajew) z nowym chłopakiem?
Autor: Instagram Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria (Patrycja Topajew) z nowym chłopakiem?

Najnowsze