Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria pozna tajemnicę Adama, jego młodszego brata i zmarłej żony! Dlatego ukrywał przed nią Dawida!

2020-07-21 12:23 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria pozna tajemnicę Adama, jego młodszego brata i zmarłej żony! Dlatego ukrywał przed nią Dawida!
Autor: X-NEWS Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria pozna tajemnicę Adama, jego młodszego brata i zmarłej żony! Dlatego ukrywał przed nią Dawida!

W 3094 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) pozna całą prawdę o przeszłości Adama (Marcin Rogacewicz)! Po wakacjach 2020 dojdzie do przełomu. Nagłe pojawienie się w "Na Wspólnej" brata wykładowcy, Dawida (Daniel Mosior), wyjaśni tajemnicę śmierci żony Namysłowskiego. Daria dowie się też, z jakiego powodu kochanek ukrywał przed nią krewnego. Czy Adam w "Na Wspólnej" raz na zawsze skończy z sekretami? Czego nie wiemy o nim i jego bracie?

"Na Wspólnej" odcinek 3094 - nowe odcinki już we wrześniu w TVN

Po wakacjach 2020 w 3094 odcinku "Na Wspólnej" Daria dowie się czegoś więcej o przeszłości Adama. W ubiegłym sezonie studentka zakochała się po uszy w swoim wykładowcy. Wbrew sprzeciwom ojca (Mariusz Słupiński) zamieszkali razem. Dziewczyna szybko jednak odkryła, że starszy kochanek ma sekrety. Wcześniej w "Na Wspólnej" znalazła tajemnicze pudło, a w nim zdjęcia Adama z nieznajomą kobietą. Gdy spróbowała dowiedzieć się, kim jest osoba ze zdjęcia, doprowadziła Namysłowskiego do furii!

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Adam w końcu powie Darii, że na fotografii jest jego żona... którą zabił! Najpewniej doprowadził do śmiertelnego wypadku, po którym sam stracił władzę w nogach.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria będzie miała romans z bratem Adama? Zaliczy z nim wpadkę nago

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aż do 3094 odcinka "Na Wspólnej" Daria nie będzie miała pojęcia, że Adam ma brata. Mężczyzna powie jej o krewnym niedługo przed jego przyjazdem. Dlaczego? 

- Odkąd Ania... odkąd jej nie ma... nie przedstawiłem bratu żadnej dziewczyny. Jesteś pierwsza - wyjaśni. Wcześniej nie mógł pogodzić się, że mógłby być równie blisko z inną kobietą, niż zmarła żona. 

Dziedzicówna oczywiście będzie zachwycona szczerym wyznaniem. Sielanka jednak nie potrwa długo. Brat Adama okaże się niezłym przystojniakiem, który od pierwszego wejrzenia poczuje pożądanie do dziewczyny brata. Czy pod nosem Namysłowskiego Daria zacznie sypiać z Dawidem?

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria przez kochanka Adama zacznie ćpać i zabawiać się z innym - WIDEO

Najnowsze