Na Wspólnej

Na Wspólnej. Ola Zimińska wraca! Będzie jednak z Danielem? ZDJĘCIA z planu Marty Wierzbickiej mówią wszystko

Do "Na Wspólnej" wraca Ola Zimińska! Pięć lat temu, w 2017 roku Marta Wierzbicka ogłosiła, że odchodzi z serialu. Jej serialowa Ola przysporzyła rodzinie Zimińskich sporo problemów. Śliczna Ola "wdepnęła" w narkotyki i toksyczną miłość... Wcześniej młoda Zimińska kochała z wzajemnością Daniela (Michał Tomala), ale chłopak ją zdradził, co pchnęło Olę na sam skraj rozpaczy i w wielkie kłopoty. Jednak wygląda na to, ze w nowych odcinkach "Na Wspólnej" na ekran wróci nie tylko Ola, ale i jej miłość z dawnych chłopakiem! Zobacz najnowsze ZDJĘCIA Marty Wierzbickiej z planu w GALERII!

To już pewne: do "Na wspólnej" wraca Ola Zimińska! Na ZDJĘCIACH z planu widać ją znów z Danielem!

Ola Zimińska wyjechała z "Na Wspólnej" w 2017 roku. Grająca ją Marta Wierzbicka podjęła wówczas decyzję o rozstaniu z serialem i fani zaczęli się już godzić z faktem, że córka Danki i Marka już nigdy nie pojawi się na ekranie. A tu taka niespodzianka - Ola już nagrywa nowe sceny! W dodatku aktorka pokazuje się znów w towarzystwie Daniela - czyżby miała wrócić stara miłość? 

Marta Wierzbicka pojawiła się „Na Wspólnej” w 2005 roku. Jej serialowa postać spodobała się widzom, bo nigdy było z nią nudy. Ola od zawsze ciekawa świata, łatwo nawiązywała kontakty i była otwarta na wszystko co nowe. Przeprowadzka do Warszawy na ulice "Na Wspólnej" była dla niej przygodą życia. Jeszcze w szkole zakochał się w Oli Daniel, a w końcu ona odpowiedziała mu tym samym. Niestety, zakochanych podzieliła jego zdrada, a Zimińska na studiach wpadła w fatalne towarzystwo i narkotyki.

Ola "Na Wspólnej" wróci do Daniela?   

Jednak pomimo ogromnej popularności Oli w "Na Wspólnej" Wierzbicka w 2017 roku ogłosiła że odchodzi z serialu.

- Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania - napisała wówczas Wierzbicka na swoim profilu na Instagramie. 

Ola pojawia się jeszcze „Na Wspólnej” trzy lata temu na ponownym ślubie swoich rodziców. I teraz okazuje się, że Ola jednak wraca na dłużej! ZDJĘCIA z planu serialu opublikowała sama Wierzbicka na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe u jej boku znowu widać Daniela

- Pobudka o piątej rano i w drogę na plan ? chyba już wiecie co się kroi ? ? - napisała tajemniczo serialowa Ola na Instagramie, a na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. 

- Ooo ? w końcu wróci Oleńka ???

Na dłużej wracasz?

- Zobaczymy ? - odpisała aktorka. 

- Jakbym chciała żebyś już została na stałe ❤️

- Dopiero wczoraj myślałam, że wróci Ola pomóc Gosi??

- Super, powodzenia Marta ?Kiedy będą z Toba odcinki?

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3499: Iga i Michał będą razem! Połączy ich dziecko – ZDJĘCIA

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze