Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3499: Iga i Michał będą razem! Połączy ich dziecko – ZDJĘCIA

2022-09-27 15:11

W 3499 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 3.10.2022 o 20.15 w TVN) Michał (Robert Kudelski) nie ustanie w swoich staraniach, aby odzyskać zaufanie Igi (Lidia Sadowa), które stracił przez swoje uzależnienie od hazardu. Niestety, jego działania okażą się nieskuteczne, a na dodatek jeszcze bardziej zdenerwują Przybysz. W 3499 odcinku „Na Wspólnej” świadkiem ich przerażającej kłótni będzie Ignaś (Bartosz Kaszuba), który nie pogodzi się z ich rozstaniem i postanowi pogodzić niedoszłych małżonków. Brzozowski zdecyduje się na desperacki krok, ale to właśnie on przyniesie oczekiwane rezultaty! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3499 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3499 odcinku „Na Wspólnej” atmosfera między Michałem a Igą wciąż będzie napięta. Przypomnijmy, że Przybysz zerwała z Brzozowskim, gdy przyłapała go na gorącym uczynku, w czasie policyjnej obławy na nielegalne kasyno Gajewskiego (Jarosław Witaszczyk). Wtedy Iga dowiedziała się, że Michał ukrywał przed nią uzależnienie od hazardu, przez które był gotowy poświęcić nie tylko ich wszystkie oszczędności czy samochód, ale nawet i dom! Przybysz wyprowadziła się z ich gniazdka, ale dla dobra Ignasia postanowiła wrócić i cała trójka znów zamieszkała razem, a Michał robił, co mógł, aby odzyskać jej zaufanie. Niestety, jego działania nie przyniosły żadnego skutku, a w 3499 odcinku „Na Wspólnej” tak bardzo zdenerwują Igę, że doprowadzą do ostrej kłótni!

W 3499 odcinku „Na Wspólnej” Iga będzie miała już serdecznie dość Michała, który będzie zachowywał się, jak gdyby między nimi nic się nie stało. Przybysz nie wytrzyma i urządzi niedoszłemu mężowi karczemną awanturę, której świadkiem będzie Ignaś. Brzozowski już dłużej nie wytrzyma napiętej sytuacji w domu i postanowi wziąć sprawy w swoje ręce, aby w końcu pogodzić Igę i Michała. W 3499 odcinku „Na Wspólnej” Ignaś zdecyduje się na desperacki krok i dokona kradzieży w osiedlowym sklepie! Brzozowski nie będzie się z tym w ogóle krył i nawet nie będzie próbował uciekać, a tuż po wyjściu ze sklepu zacznie rozkoszować się jednym z ukradzionych batoników!

- Kolego, to jest kradzież – zatrzyma go sklepowa.

- Mam jeszcze to i to – przyzna Ignaś, opróżniając swoje kieszenie.

Oczywiście, w 3499 odcinku „Na Wspólnej” kradzież Ignasia będzie miała swój finał na policji! Sławek (Mariusz Słupiński) przyprowadzi młodego złodziejaszka Idze, która nie uwierzy, że syn Michała mógł zachować się w ten sposób! Nawet przez myśl jej nie przejdzie, że za działaniami Brzozowskiego kryje się coś więcej…

- Ty nie jesteś złodziejem. Ktoś cię do tego namówił? – stwierdzi natychmiast, a wtedy Ignaś przyzna się, że celowo dopuścił się kradzieży, aby doprowadzić do jej spotkania z tatą!

W 3499 odcinku „Na Wspólnej” Iga skontaktuje się z Michałem i ściągnie go na komisariat. Ignacy osiągnie swój cel i niedoszli małżonkowie znów będą razem, ale sprawy kradzieży tak łatwo mu nie odpuszczą, bo nic nie tłumaczy tego, że dopuścił się przestępstwa!   

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze