Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3703: Brutalny atak Alana na Anetę! Oberwie za Czerskiego - ZDJĘCIA

2023-10-02 13:45

W 3703 odcinku "Na Wspólnej" wynajęta przez Alana (Jakub Wiszniewski) detektyw natrafi na ślad Czerskiego (Mariusz Zaniewski). Kobieta od razu przekaże Novakowi zdjęcie i adres prawnika Oli (Marta Wierzbicka), gdzie wściekły narzeczony Zimińskiej od razu się zjawi. Tyle tylko, że w środku w 3703 odcinku "Na Wspólnej" nie natknie się na Mariusza, lecz na przerażoną Anetę (Dorota Krempa). Ale to i tak mu nie przeszkodzi, aby nachalnie przedstawić swoje żądania! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3703 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3703 odcinku "Na Wspólnej" Alan odnajdzie prawnika Oli za sprawą swojej detektyw. Prawnik zleci jej poszukiwania Czerskiego, gdy dowie się, że wypytywał on o niego w jego kancelarii, a na dodatek zyskał sojusznika w postaci jego byłej asystentki, która potwierdzi, że była świadkiem poniżania i ubliżania Zimińskiej. Wówczas gniew Novaka sięgnie zenitu tym bardziej, że wciąż nie uda mu się dotrzeć do ukochanej. I choć pani detektyw ustali, że Ola zatrzymała się u Daniela (Michał Tomala) i doprowadzi go do mieszkania Brzozowskiego, to w środku jej nie znajdzie, gdyż po jego telefonie z pogróżkami Zimińska zdąży uciec! Dlatego w 3703 odcinku "Na Wspólnej" Alan weźmie się za jej prawnika!

W 3703 odcinku "Na Wspólnej" wynajęta przez Alana detektyw ustali miejsce zamieszkania Mariusza. Wówczas natychmiast podzieli się ze swoim odkryciem z klientem i przekaże mu zdjęcie prawnika Zimińskiej. Oczywiście, wzburzony Novak natychmiast zjawi się na miejscu, ale w środku nie zastanie Czerskiego tylko jego przerażoną kochankę! Mimo tego, Alan wedrze się do środka i nachalnie zacznie domagać się od Siwek informacji na temat Oli! Na szczęście, w 3703 odcinku "Na Wspólnej" Anecie uda się skontaktować z Mariuszem, który wysłucha jej rozpaczliwego apelu z wołaniem o pomoc i od razu zjawi się na miejscu. W tym momencie Alan zacznie żądać od prawnika, aby Ola zrzekła się praw do dziecka, ale niewiele tym wskóra!

W 3703 odcinku "Na Wspólnej" Czerski odprawi Novaka z kwitkiem. Nie dość, że Mariusz nie zgodzi się na żądania Alana, przeciwko któremu zdobędzie niezbite dowody, to jeszcze nie zdradzi mu miejsca pobytu Zimińskiej, przez co prawnik znów znajdzie się w martwym punkcie. Ale niestety nie na długo, gdyż Novak tak łatwo się nie podda i już w 3707 odcinku "Na Wspólnej" wymyśli nowy sposób jak dotrzeć do narzeczonej! Tym bardziej, że pomogą mu w tym ogłoszenia o zaginięciu Oli i synka, które wcześniej wywiesił w całej okolicy. A to dlatego, że skontaktuje się z nim jedna z kobiet, która rozpozna Zimińską w przychodni i choć również bezpośrednio i tam Novak nie natknie się na narzeczoną, to okaże się to kluczowe miejsce do odnalezienia Oli!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze