M jak miłość

Na Wspólnej, odcinek 3668: Podła Judyta weźmie się za Julkę! Igor narazi córkę na grę Bradeckiej - ZDJĘCIA

2023-07-27 12:08

Judycie (Anna Dereszowska) w 3668 odcinku "Na Wspólnej" wciąż będzie mało. Bradecka tak zakręciła sobie Igora (Jakub Wesołowski) wokół palca, że Nowak dawno stracił rachubę, co właściwie wyprawia ze swoim życiem. To jednak nie koniec planu szefowej akademii sztuk walki. Podła kobieta w 3668 odcinku "Na Wspólnej" weźmie się nawet za Julkę (Maja Oświecińska)! Dziewczynka nie ma pojęcia, że ojciec zabawia się z Judytą i zdradza Elżbietę (Paulina Chapko). Bradecka sprytnie podejdzie młodziutką Julkę, by ta też jadła jej z ręki!

"Na Wspólnej" odcinek 3668 - wtorek, 1.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Judyta zabierze się za córkę Igora. Cwana Bradecka umie jednać sobie ludzi, bo przecież sam dziennikarz dosłownie oszalał na jej punkcie. Miał prowadzić śledztwo w akademii sztuk walki, a jego zbieranie materiałów w sprawie śmierci Bartka Jaworskiego, przerodziło się w romans z właścicielką! Bradecka dobrze gra niewiniątko i ofiarę. Nawet naczelny Artur (Janusz Chabior) zdążył się zorientować, że działania Judyty są co najmniej podejrzane. To jednak nie powstrzymuje Nowaka przed zagłębianiem się w tą relację. Próbuje pogodzić życie rodzinne z Julką i Elżbietą ze schadzkami z Judytą. 

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Igor będzie wracał wraz z córką z treningu, kiedy nagle natkną się na Bradecką. Nowak zacznie robić dobrą minę do złej gry, byleby Julka nie zorientowała się, że łączy go z kobietą coś o wiele więcej. Przedstawi Judytę jako właścicielkę klubu walk i uda, że nie ma z nią wiele do czynienia. To nie ujdzie uwadze Bradeckiej, która natychmiast wykorzysta fakt, by zbliżyć się do córki Nowaka. 

Judyta podejdzie Julkę w 3668 odcinku "Na Wspólnej" 

Bradecka od razu zacznie przymilać się do Julki, uda wylewną, miłą i serdeczną. Przyjdzie jej na myśl pewna propozycja, by zdobyć zaufanie i przychylność dziewczynki. Właścicielka sztuk walk zaproponuje nastolatce stypendium, które zmieniłoby jej życie! Julka zachwyci się pomysłem i "połknie haczyk" rozmówczyni. Judyta w 3668 odcinku "Na Wspólnej" osiągnie cel, bo zdoła wymienić się z dziewczyną numerami telefonów. Igor będzie patrzył na wszystko z boku, średnio zachwycony sytuacją. Przecież wie dobrze, że Bradecka umie być przebiegła i na pewno nie ma czystych intencji względem rozwoju Julki. Prawdopodobnie będzie jej chodziło o to, by mieć jak najwięcej "haków" na Nowaka, by ten nie kończył zawiłego romansu. 

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Najnowsze