Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3611: Ula nie ucieszy się z powrotu Kamila! Będzie musiała odejść od Igora - ZDJĘCIA

2023-04-11 15:40

W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) w końcu opuści ośrodek odwykowy, ale Ula (Julia Jurek) wcale nie ucieszy się z jego powrotu! Wszystko przez to, że pod nieobecność ojca Hofferówna bardzo zbliży się do Igora (Jakub Wesołowski), z którym nawet zdąży zamieszkać, gdy Elżbieta (Paulina Chapko) wyjedzie na służbowy wyjazd do Zurychu. W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Ula spędzi z Nowakiem ostatnie chwile i będzie ogromnie zawiedziona, gdy Igor przywiezie do domu Kamila! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3611 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zakończy terapię na odwyku i wróci do domu, ale Ula wcale się z tego nie ucieszy. Mimo iż na początku Hofferówna mocno dopingowała i wspierała ojca, tak z czasem całą swoją uwagę zaczęła skupiać na Igorze, który pod nieobecność Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila starał się zastąpić jej opiekuna, ale szybko stał się dla niej kimś więcej. Ula mocno zbliży się do Nowaka, w którym od razu się zakocha, a nawet po wypadku Julki (Maja Oświecińska) i służbowym wyjeździe Elżbiety do Zurychu, wprowadzi się do niego. Oczywiście, Hofferówna będzie robiła wszystko, aby wkupić się w łaski Igora, co bez trudu zauważy Hao (Filip Tran), który nagle zejdzie na 2 plan, a nawet Julka, gdy zauważy jak koleżanka patrzy na jej ojca, a w 3611 odcinku "Na Wspólnej" przekona się o tym sama Elżbieta!

W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta wróci ze służbowego wyjazdu nieco wcześniej i nakryje Ulę w bluzie Igora w jej własnym mieszkaniu! Marcinek od razu domyśli się, że Hofferówna zakochała się w Nowaku, dlatego ucieszy się, że Igor odbierze w końcu Kamila z ośrodka w przeciwieństwie do samej Uli! W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna będzie rozczarowana, gdy dostrzeże, że Nowak jednak przywiózł jej ojca, gdyż zda sobie sprawę, że będzie musiała się od niego wyprowadzić, co wcale jej nie ucieszy. Choć Ula serdecznie powita Kamila, to wcale nie będzie zadowolona z jego powrotu do domu!

W 3611 odcinku "Na Wspólnej" Ula będzie robiła dobrą minę do złej gry i będzie udawać przed Honoratą (Aleksadnra Konieczna) i Romanem (Waldemar Obłoza) iż cieszy się, że jej ojciec w końcu wyzdrowiał i wrócił do domu. U Hofferów zacznie się wielkie świętowanie, jednak Ula wciąż będzie myślała wyłącznie o Nowaku. Tym bardziej, że już w następnym 3612 odcinku "Na Wspólnej" Igor zjawi się u Kamila i opowie mu z czym musieli mierzyć się z Ulą pod jego nieobecność. Co więcej, Nowak wspomni mu o zazdrości Hao jego względem, co ogromnie zdziwi Hoffera!

Na Wspólnej ZWIASTUN na kwiecień. Walka Michała i Tadeusiaka o Igę. Kamil zakocha się w terapeutce Jagnie
Najnowsze