Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3569: Syn Beaty i Pawła ciężko skatowany?! Ciało Gucia całe w sińcach! - ZDJĘCIA

W 3569 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się ciężka przeprawa Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) o zdrowie ich syna Gucia (Julian Studziński). Wójcikowie z przerażeniem stwierdzą na ciele dziecka siniaki i nie będzie złudzeń, że dzieje się coś bardzo złego! Lekarz, do którego pobiegną po pomoc Beata z Pawłem wskaże na rehabilitanta, który może stać za uszkodzeniami na ciele Gucia. Jaka będzie prawda? Czy małego Wójcika w 3569 odcinku "Na Wspólnej" spotka wielka krzywda? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3569 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

Straszna tragedia dotknie rodzinę Wójcików w 3569 odcinku "Na Wspólnej". Beata i Paweł zauważą na ciele syna potężne siniaki, które będą świadczyły o tym, że dziecku dzieje się wielka krzywda! Niestety, lekarz nie tylko nie rozwieje obaw przerażonych rodziców, ale jeszcze je podsyci rzucając podejrzenia na rehabilitanta chłopca. Jaka okaże się prawda? Czy faktycznie pracownik medyczny bęzie znęcał się nad małym Wójcikiem?

Wszystko zacznie się w 3569 odcinku "Na Wspólnej" jednego siniaka na rączce Gucia. Uszkodzenie będzie duże i wyraźne, a w ślad zanim zaczną pojawiać się kolejne. Beata i Paweł nie będą bezczynnie czekali na rozwój wypadków, tylko natychmiast pobiegną z dzieckiem do lekarza. Niestety, nie będzie miał on dla nich dobrych wiadomości. 

Beata i Paweł w 3569 odcinku "Na Wspólnej" usłyszą. że przyczyną uszkodzeń ciała Gucia może być niewłaściwa rehabilitacja. Gabriel (Mateusz Rzeźniczak) stanowczo zaprzeczy podejrzeniom i wtedy na ciele Gucia pojawiają się kolejne wybroczyny. Wójcikowie uznają, że rehabilitant znęca się nad Guciem i zaczną batalię o wyjaśnienie sprawy. Lekarz wspomni też o możliwości poważnej choroby syna Wójcików.  

I choć znęcanie się rehabilitanta nad synem Beaty i Pawła w 3569 odcinku "Na Wspólnej" byłoby wystarczającym koszmarem, prawda która wyjdzie na jaw już 3571 okaże się jeszcze gorsza. Syn Beaty i Pawła zachoruje na białaczkę - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3567: Kamil po odejściu Zuzy i Uli przeprowadzi operację po pijaku. Zabije pacjentkę - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze