Na Wspólnej, odcinek 3459: Emil wykorzysta Beatkę! Da jej nadzieję, że Paweł wyjdzie z więzienia

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3459: Emil wykorzysta Beatkę! Da jej nadzieję, że Paweł wyjdzie z więzienia

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3459: Emil wykorzysta Beatkę! Da jej nadzieję, że Paweł wyjdzie z więzienia

2022-07-15 15:47

W 3459 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 18 lipca o 20.15 w TVN) Emil (Piotr Ligienza) wykorzysta sytuację Pawła (Grzegorz Kwiecień), aby zbliżyć się do Beatki (Katarzyna Ptasińska) i dziecka! Larson przekaże jej nowe ustalenia Sławka (Mariusz Słupiński), które dadzą nadzieję, że Wójcik wkrótce wyjdzie z aresztu! W 3459 odcinku „Na Wspólnej” szczęśliwa Beatka rzuci mu się na szyję, a Emil nie przejdzie obok tego obojętnie! Larson mocno zbliży się do niej i dziecka, a niczego nieświadoma Beatka mu na to pozwoli! Jeszcze nie będzie wiedziała, że Emil chce iść na całość! Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3459 - poniedziałek, 18.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3459 odcinku „Na Wspólnej” nastąpi przełom w sprawie aresztowania Pawła! Mimo iż Sławek zdobędzie dowody na winę Wójcika, gdy otrzyma w końcu nagrania z monitoringu, na których jeden ze złodziei będzie miał posturę i rysy twarzy niczym Paweł, to tak łatwo nie odpuści sprawy i dalej będzie węszył! I słusznie, gdyż w 3459 odcinku „Na Wspólnej” policjant dotrze do postrzelonego ochroniarza, który odtworzy mu przebieg zdarzeń i wskaże na jeden szczegół, co rozwieje wszelkie wątpliwości! Okaże się, że napastnik był leworęczny, a więc nie byłoby możliwości, aby to Paweł do niego strzelał! Tym bardziej, że Sławek odkryje, że Konopka (Andrzej Franczyk) celowo podstawił na okazaniu mężczyzn innej postury, aby kobieta z kantoru (Katarzyna Małyszko) mogła wskazać Pawła jako winnego!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3461: Beata w szkole rodzenia z Emilem! Brat Pawła posunie się za daleko - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ do czego posunie się Emil w 3459 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Emil w 3459 odcinku „Na Wspólnej” przekaże Beatce dobre wieści w sprawie Pawła!

W 3459 odcinku „Na Wspólnej” Sławek natychmiast poinformuje o swoim odkryciu Emila, brata i adwokata Pawła! Wówczas stanie się jasne, że jeżeli ochroniarz podtrzyma swoją wersję zdarzeń, to Wójcik niebawem odzyska wolność! Tuż po spotkaniu z Dziedzicem, Larson uda się do Beatki, aby przekazać jej dobre wieści w sprawie Pawła!

- Co ty tu robisz? – zdziwi się Beatka.

- Mamy coś co może udowodnić niewinność Pawła. Napastnik był prawdopodobnie leworęczny – przekaże jej Emil.

- Czyli, że jak to się potwierdzi, to Paweł wyjdzie? – spyta z nadzieją.

- Tak – potwierdzi Larson, po czym uradowana Beatka rzuci mu się na szyję w 3459 odcinku „Na Wspólnej”, a Emil mocno ją do siebie przytuli.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3466: Daria po próbie samobójczej Pauliny dowie się kim dla Nalepy jest umierająca pacjentka - ZDJĘCIA

Emil zbliży się do Beatki i dziecka w 3459 odcinku „Na Wspólnej”!

Chwilę później w 3459 odcinku „Na Wspólnej” Emil postanowi skorzystać z okazji, że Beatka jest tak blisko i spróbuje się do niej zbliżyć. Szczególnie, że po dobrych wieściach żona Pawła straci czujność i zapomni o zdrowym rozsądku. Larson pogładzi matkę swojego dziecka po brzuszku i poczuje jego ruchy!

- Czuję jak kopie. Hej piłkarzu, co chcesz mi powiedzieć? – zwróci się do synka.

- Cześć – odpowie Beatka, a zapatrzony Emil stwierdzi, że zwraca się z taką czułością właśnie do niego!

- Cześć – powtórzy.

- Pytałeś, co dziecko chce ci powiedzieć. Myślę, że mówi cześć – wyjaśni mu Beatka, po czym się uśmiechnie.

- Uśmiech. Tęskniłem za nim – ucieszy się.

Wtedy w 3459 odcinku „Na Wspólnej” zakochany Emil postanowi iść na całość i spróbuje pocałować Beatkę. Jednak żona Pawła w ostatniej chwili odwróci głowę, a Larson będzie musiał kolejny raz pogodzić się z porażką!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3459: Obrzydliwy pocałunek Ewy i Borysa! Były kochanek weźmie ją siłą - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze