Na Wspólnej odc. 3462. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka), Pola (Kinga Jasik)

i

Autor: TVN/ X-NEWS.pl Bartosz Krupa Na Wspólnej odc. 3462. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka), Pola (Kinga Jasik)

Na Wspólnej, odcinek 3456: Smolny zdradzi Basię z psychopatką Polą! Podwładna zacznie go nękać i zniszczy mu życie- ZDJĘCIA

W 3456 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do koszmarnych scen w domu Smolnego (Łukasz Konopka)! Jak pisaliśmy, Basia (Grażyna Wolszczak) przyłapie męża w seksownej sytuacji z młodszą Polą (Kinga Jasik) i zareaguje na ten widok niezwykle gwałtownie - rzuci się na nich z nożem! Ale wcale nie to będzie najgorszej w tej trefnej sytuacji w 3456 odcinku "Na Wspólnej". Pola okaże się psychopatką, która seks udawankę Smolnego potraktuje niemalże jak oświadczyny i zacznie go nękać! Zdradzamy: Smolny nie będzie jej ostatnią ofiarą - sprawdź co już wiemy!

"Na Wspólnej" odcinek 3456 - wtorek, 12.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3456 odcinku "Na Wspólnej" Basia wpadnie w szał na widok zdrady Smolnego. Trudno się dziwić - kiedy Smolna wróci do domu zastanie męża przywiązanego do krzesła, a wokół niego będzie tańczyła Pola, zdejmując po drodze ciuszki. Basia rzuci się z nożem na kochanków, nieświadoma, że scena którą zobaczyła miała być tylko próbą do filmu erotycznego, na którą Krzysztofa namówiła młodsza dziennikarka. I to jest dopiero początek katastrofy!

Ambitna Pola w 3456 odcinku "Na Wspólnej" Pola postanowi zrobić szybką karierę przy użyciu swoich wdzięków i w tym celu namówi swojego szefa na "współpracę" przy scenariuszu erotyku. Sytuacja dla widzów będzie jasna, ale Smolny da się zrobić jak dziecko. I okazuje się, że wpadnie w pułapkę psychopatki!   

Zobacz też: M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

Po ataku na męża i Polę w 3456 odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczona Basia zamknie się w sypialni, a Smolny odprowadzi Polę do domu. Jak informuje 2-tygodnik "Świat seriali" to właśnie wtedy panna da upust swojemu niezadowoleniu z zakończenia wieczoru i da szefowi jasny sygnał, że chce więcej. Czy Krzysztof już wtedy pojmie, że zadał się z psychopatką?

ZDJĘCIA z kolejnych odcinków "Na Wspólnej" pokazują, że Pola weźmie sobie na cel nie tylko Smolnego! Psycholka najwyraźniej będzie wyznawała zasadę "po trupach do celu" i śmiało ją zrealizuje. Jak ta "przygoda" zakończy się dla Krzysztofa i Basi? Przekonamy się śledząc wątek od 3456 odcinka serialu.  

Nie przegap: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze