Na Wspólnej, odcinek 3390: Daria po strasznej śmierci Adama znajdzie pocieszenie u jego brata Dawida - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3390: Daria po strasznej śmierci Adama znajdzie pocieszenie u jego brata Dawida - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3390: Daria po strasznej śmierci Adama znajdzie pocieszenie u jego brata Dawida - ZDJĘCIA

2022-03-16 20:10

W 3390 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) nie poradzi sobie z bólem po śmierci Adama Namysłowskiego (Marcin Rogacewicz), który zginie w makabrycznym wypadku w lesie! Na widok zakrytego ciała zmarłego Adama zacznie krzyczeć z przerażenia i nawet ojciec Sławek (Mariusz Dziedzic) nie zdoła jej uspokoić. Stan Darii, która także zostanie ciężko ranna w wypadku pogorszy się kiedy w 3390 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie pierścionek zaręczynowy. Domyśli się, że Adam chciał się jej oświadczyć. Po stracie Adama u boku Darii znów pojawi się brat Namysłowskiego, Dawid (Daniel Mosior), z którym kiedyś łączył ją gorący romans. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3390 - środa, 16.03.2022, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Adama w 3390 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak potężnym ciosem dla Darii, że tylko jedna osoba zdoła jej pomóc. Po tragicznym wypadku Adama i Darii w lesie rozegrają się wstrząsające sceny. Zanim karetka zabierze zwłoki Namysłowskiego, ranna Daria odzyska przytomność i z przerażeniem zauważy zakryte ciało ukochanego. Wpadnie w tak wielką rozpacz, że omal nie zemdleje. A do tego przy ciele Adama znajdzie pierścionek zaręczynowy, który Namysłowski chciał jej podarować podczas romantycznych zaręczyn na łonie natury.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

Sławek, który zjawi się na miejscu wypadku w 3390 odcinku "Na Wspólnej" otoczy zdruzgotaną córkę opieką. Daria nie zgodzi się na to, by zabrano ją do szpitala. Pożegna się ze zmarłym Adamem i bezwładnie osunie na ziemię, jakby powoli umierała razem z nim. Nie pogodzi się ze śmiercią Adama, z tym, że okrutny los na zawsze ich rozdzielił i w to w momencie, kiedy mogli być razem tak szczęśliwi. Widząc pierścionek zaręczynowy, który kupił jej Adam, Daria w 3390 odcinku "Na Wspólnej" gorzko zapłacze. Gdyby tylko zdążył ją poprosić o rękę, ona zgodziłaby się bez wahania.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3395: Śmierć Elżbiety. Przeszczep serca ukochanej Igora nie uda się. Nalepa będzie miał krew na rękach - ZDJĘCIA

Pogrążona w żałobie Daria w 3390 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie długo sama. Nocą przyjedzie do niej Dawid, były kochanek, brat Namysłowskiego, który kiedyś zniszczył ich związek. Choć sam będzie w szoku, pocieszy dawną ukochaną, niedoszłą bratową, która będzie w fatalnym stanie. Czy śmierć Adama sprawi, że tych dwoje znów zbliży się do siebie? Czy połączy ich cierpienie, wspólne przeżywanie żałoby? Tylko Dawid będzie w stanie pomóc Darii, ale po stracie ukochanego nie będzie zdolna do tego, by znów związać się z jego bratem.

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze