Na Wspólnej, odcinek 3366: Beata powie Emilowi, że jest z nim w ciąży! Tylko Paweł nie pozna prawdy o dziecku - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3366: Beata powie Emilowi, że jest z nim w ciąży! Tylko Paweł nie pozna prawdy o dziecku - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3366: Beata powie Emilowi, że jest z nim w ciąży! Tylko Paweł nie dowie się prawdy o dziecku - ZDJĘCIA

2022-02-01 20:17

W 3366 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) nie zdoła dłużej milczeć, że jest w ciąży! Zwłaszcza, że Paweł (Grzegorz Kwiecień) zauważy, że z jego żoną dzieje się coś złego. Dlatego przyzna się mężowi, że spodziewa się dziecka, ale nie odważy się powiedzieć, że wykorzystała nasienie jego brata Emila (Piotr Ligienza) i to z nim zaszła w ciążę. Prawda o dziecku w 3366 odcinku "Na Wspólnej" pozostanie sekretem Beaty. Aż do chwili kiedy spotka się z Emilem, a szwagier złoży jej gratulacje, że zostanie mamą. Nagle Beata poprosi go o chwilę rozmowy, gotowa powiedzieć, że to on jest biologicznym ojcem dziecka! Zobaczcie ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3366 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.20 w TVN

Ciąża Beaty w "Na Wspólnej" w 3366 odcinku przestanie być tajemnicą! Test ciążowy i badania u ginekologa potwierdzą, że Beata spodziewa się dziecka, że zabieg inseminacji nasieniem Emila udał się i teraz urodzi dziecko brata Pawła. Co prawda kiedy Emil myślał, że umiera zgodził się być dawcą nasienia dla Wójcików, ale Beata bez zgody męża poddała się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. I już w 3366 odcinku "Na Wspólnej" będzie musiała ponieść konsekwencje podjętej w pośpiechu decyzji, która zmieni życie nie tylko jej i Pawła, ale także Emila. A wszystko wyda się kiedy Paweł zacznie się martwić niepokojącym stanem żony.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3366: Tragedia u Ziębów! Maria oślepnie podczas występu na scenie - ZDJĘCIA

W 3366 odcinku "Na Wspólnej" Beata nadal będzie się bardzo źle czuła, przestanie jeść, będzie ciągle wymiotować. Ponieważ objawy ciąży nasilą się do tego stopnia, że kobieta w zasadzie nie zdoła dłużej ich ukrywać postanowi powiedzieć mężowi o dziecku. Nie będzie miała sumienia dłużej go oszukiwać. Wyzna, że jest w ciąży, że w tajemnicy przed nim poddała się zabiegowi sztucznemu zapłodnieniu. Reakcja Pawła w 3366 odcinku "Na Wspólnej" zupełnie ją zaskoczy. Szczęśliwy Wójcik nie pozwoli jej dojść do słowa, dlatego Beata nie zdąży mu się przyznać, że to dziecko jego brata! Z kolei Emil pogratuluje parze, także ciesząc się ich szczęściem. Nie będzie świadomy tego, że Beata ma jeszcze sporo do ukrycia.

Sprawdź też: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Całą trójką w 3366 odcinku "Na Wspólnej" wybiorą się na premierę spektaklu "Czerwony Kapturek", w którym zagrają ich sąsiedzi z osiedla. Niespodziewanie Beata poprosi Emila o chwilę rozmowy. Odważy się powiedzieć mu o wszystkim, o tym, że okłamuje Pawła, że wykorzystała jego nasienie, kiedy walczył o życie w szpitalu. Ale w ostatniej chwili coś Beatę powstrzyma. Prawda o dziecku Beaty w 3366 odcinku "Na Wspólnej" nie wyjdzie jeszcze na jaw. Ale to tylko kwestia czasu aż Paweł i Emil dowiedzą się co zrobiła Beata, żeby zostać matką! Wójcik i Larson mogą jej tego nigdy nie darować.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze