Na Wspólnej, odcinek 3277: Marta nagra okrutny pokaz reżysera sadysty! Halicki ją zdemaskuje

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3277: Marta nagra okrutny pokaz reżysera sadysty! Halicki ją zdemaskuje

Na Wspólnej, odcinek 3277: Marta nagra potworny pokaz reżysera sadysty! Halicki dobierze się do niej - ZDJĘCIA

2021-08-25 20:31

W 3277 odcinku "Na Wspólnej" na próbie Marty (Joanna Jabłczyńska) u Halickiego (Adam Szczyszczaj) rozegrają się przerażające sceny. Reżyser sadysta, który skrzywdził, molestował i zniszczył już nie jedną aktorkę znów udowodni na co go stać. Najpierw w 3277 odcinku "Na Wspólnej" będzie się wyżywał na Marcie na scenie przy innych. A kiedy dziennikarka poprosi o spotkanie sam i sam, żeby nagrać do czego jest zdolny Halicki przejdzie samego siebie. Zobaczcie co zrobi Marcie! Mamy wstrząsające zdjęcia z 3277 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3277 - środa, 25.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Horror w 3277 odcinku "Na Wspólnej" z udziałem Marty Konarskiej, która postanowiła, że nie spocznie póki nie zdemaskuje chorych metody pracy Halickiego, okrutnego zachowania wobec aktorek podczas prób, poniżania ludzi i molestowania bezbronnych kobiet. Mimo obaw Mikołaja (Krzysztof Wieszczek), który będzie bał się o ukochaną, Marta odważy się kolejny raz spotkać Halickiego, żeby sprowokować go i zmusić do pokazania prawdziwej twarzy. W 3277 odcinku "Na Wspólnej" pójdzie na próbę z ukrytą kamerą. Początkowo jej jednak nie włączy, by wybadać w jakim nastroju jest Halicki. I wtedy się zacznie.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Reżyser-potwór w 3277 odcinku "Na Wspólnej" zacznie wydzierać się na Martę, pokazując wszystkim jaką jest beznadziejną aktorką. Konarska celowo w tym momencie na próbie będzie udawała, że zupełnie jej nie idzie. - Byłoby mi łatwiej bez tych krzyków... - szepnie idealnie odgrywając przed Halickim przerażenie.

Coraz bardziej wściekły Halicki w 3277 odcinku "Na Wspólnej" nie pozostawi na niej suchej nitki. - I co jeszcze? Może bez publiczności! Nie obiecywałem, że będzie łatwo! Moi aktorzy muszą dać z siebie wszystko! Wszystko! Co ty myślisz, że będziesz miała taryfę ulgową, bo jesteś amatorką?!

- Wcześniej pan nie miał takich uwag...

Nie zważając na obecność innych aktorek w 3277 odcinku "Na Wspólnej" Halicki zacznie poniżać Konarską. - Marta, co ty sobą reprezentujesz?! Za tydzień gramy przedstawienie i co ty chcesz pokazać?! Tę pustą kukłę?! W manekinach sklepowych jest więcej namiętności niż w tobie!

- Przepraszam, nie chcę psuć przedstawienia... - Marta będzie odgrywała rolę ofiary, ale tylko po to, by w 3277 odcinku "Na Wspólnej" sprowokować Halickiego do jeszcze większego wybuchu gniewu. - Każdy był kiedyś najgorszy! - rzuci artysta. 

- Wiem, co by mi pomogło... Takie indywidualne spotkania, jak mieliśmy na początku. Dużo mi to dało. Nie chcę zawieść ani pana, ani zespołu...- zaproponuje nagle reżyserowi. - Nie chodzi o nas! Chodzi o sztukę! Dobrze, bo już myślałem, że przestało ci zależeć!

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3282: Ta ciąża dobije Beatę i Pawła! Przyszła mama nie będzie chciała dziecka - ZDJĘCIA

Podczas spotkania sam na sam w 3277 odcinku "Na Wspólnej" Marta ustawi kamerę, ukrytą w swojej torebce, by nagrać Halickiego. Nie zauważy jednak, że on wcześniej ją przejrzy i znajdzie urządzenie. Kiedy będą na scenie w Halickiego wstąpi diabeł. Zmusi Martę, żeby zamknęła oczy i wyobraziła sobie, że jest dziennikarką. W tym czasie on wyjmie kamerę z jej torebki.

- Wyobraź sobie, że dostałaś fantastyczną szansę. Masz zrobić reportaż o znanym artyście. Ale tobie to nie wystarcza. Ty tak nie pracujesz... Praca... Nie, to nie jest właściwie słowo. Przecież ty Marta niczego nie tworzysz! Nic nie umiesz! Ty tylko kradniesz ludziom sekrety i robisz z tego sensację dla prostaczków. Dobrze Marta, teraz otwórz oczy!

Na widok Halickego z kamerą Marta w 3277 odcinku "Na Wspólnej" aż zblednie. Od razu zacznie się tłumaczyć. - Ja chciałam nagrać materiał z próby, żeby lepiej się przygotować...

- I nic mi nie powiedziałaś? Oj nieładnie... Na co liczyłaś Marta? Chcesz wyciągnąć mnie na jakieś zwierzenia? A może liczyłaś na coś więcej? - reżyser zacznie ją dusić, a potem coraz ohydniej molestować.

- Puść mnie! Nie dotykaj!

- Taka jak lubię! Piękna i z charakterem!- Zdobywasz zaufanie, przekraczasz granice i nie powstrzyma cię nic. Nawet jeśli kogoś krzywdzisz! - rzuci nagle Marta w 3277 odcinku "Na Wspólnej", a Halicki odsłoni swoje prawdziwe oblicze - bezwzględnego drania.

- Przecież to lubicie! Imponuje wam to, że wielki artysta zwraca na was uwagę! Przecież to jedyna rzecz, jaka może się wydarzyć w waszym nudnym, zwykłym życiu. Jeżeli ktoś jest na to za słaby, to przecież nie moja wina!

Nie będzie wiedział, że w 3277 odcinku "Na Wspólnej" Marta nagra jeszcze wszystko na telefon. W ten sposób zdobędzie dowód przeciwko Halickiemu.

Zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ z próby Marty i Halickiego w 3277 odcinku "Na Wspólnej" >>>

Na Wspólnej odc. 3277. Marta (Joanna Jabłczyńska), reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3277. Marta (Joanna Jabłczyńska), reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj)
Na Wspólnej odc. 3277. Marta (Joanna Jabłczyńska), reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3277. Marta (Joanna Jabłczyńska), reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj)
Najnowsze