Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja po nocy z Tomkiem znajdzie w łóżku księdza Olka! To się źle skończy

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja po nocy z Tomkiem znajdzie w łóżku księdza Olka! To się źle skończy

Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja po nocy z Tomkiem znajdzie w łóżku księdza Olka! To się źle skończy

2021-08-08 11:07

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) i Tomek (Krzysztof Chodorowski) będą szykowali się do ślubu, ale na drodze do ich szczęścia stanie Olek (Jan Hussakowski). Ksiądz, z którym Trzcińska zdradziła swojego narzeczony i który porzucił ją w okrutny sposób w 3276 odcinku "Na Wspólnej" znów wyląduje z nią w łóżku! Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Tomek będzie tuż obok. Akurat tego dnia Anastazja przymierzy też suknię ślubną i ogarną ją wątpliwości czy dokonała słusznego wyboru. Sprawdźcie, co się wydarzy!

"Na Wspólnej" odcinek 3276 - środa, 18.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Anastazji i Tomka w 3276 odcinku "Na Wspólnej" będzie coraz bliżej, ale w związku narzeczonych znów zacznie się źle dziać. Za nic w świecie Anastazja nie będzie chciała powiedzieć ukochanemu, że zdradziła go z księdzem. Nie zdoła zapomnieć o Olku, który zamiast niej dokonał ostatecznego wyboru i zdecydował, że nigdy nie będą razem. Serce Nastki nadal będzie rozdarte między dwóch mężczyzn. Kochając Tomka nie przestanie kochać księdza, który przecież dobitnie dał jej do zrozumienia, że nie zrzuci dla niej sutanny. W 3276 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja włoży po raz pierwszy suknię ślubną i dojdzie do wniosku, że wcale nie jest szczęśliwa.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

W roli panny młodej Anastazja w 3276 odcinku "Na Wspólnej" poczuje się zupełnie nieswojo. Tylko przyjaciółka Beata (Katarzyna Ptasińska), która jako jedyna zna całą prawdę o romansie Trzcińskiej z księdzem będzie świadkiem jej rozpaczy. Od razu zorientuje się, że Anastazja wcale nie chce być żona Tomka, że nie przestała kochać Olka. Wybije jej z głowy to szaleństwo? Nie do końca, bo w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Nastaka i ksiądz znów wylądują razem w łóżku!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3264: Kasia pozna całą prawdę o ojcu Darka Żbika. Prawnik Zakościelny to niebezpieczny typ! - ZWIASTUN

O poranku w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Tomek opuści ukochaną, żeby przygotować dla niej specjalną niespodziankę - śniadanie do łóżka. Nagle, zupełnie niespodziewanie, jakby znikąd miejsce Nowaka zajmie ksiądz Olek. Duchowny leżąc nago obok Anastazji będzie się w nią wpatrywał jak w obrazek.

Kiedy Nastka otworzy oczy w 3276 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że to był tylko sen. Z wymuszonym uśmiechem powita Tomka, który wparuje do sypialni ze śniadanie. Nieświadomy tego, że właśnie w tym łóżku narzeczona zdradziła go z księdzem. Prawda o zdradzie Anastazji wyjdzie na jaw jeszcze przed ślubem? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Na Wspólnej odc. 3276. Anastazja (Karolina Bacia), Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Anastazja (Karolina Bacia), Beata (Katarzyna Ptasińska)
Na Wspólnej odc. 3276. ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Najnowsze

Materiał sponsorowany