Na Wspólnej, odcinek 3274: Tragiczny finał oświadczyn Tomka. Niewierna Anastazja wystawi go do wiatru - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3274: Tragiczny finał oświadczyn Tomka. Niewierna Anastazja wystawi go do wiatru - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3274: Tragiczny finał oświadczyn Tomka. Niewierna Anastazja wystawi go do wiatru - ZDJĘCIA

2021-08-12 19:30

W 3274 odcinku "Na Wspólnej" Tomek (Krzysztof Chodorowski) będzie chciał oświadczyć się Anastazji (Karolina Bacia), która wciąż nie przyzna mu się do zdrady z księdzem Olkiem (Jan Hussakowski)! Ale romantyczne plany Tomka ukochana szybko zniszczy. O poranku odmówi mu seksu i nie będzie chciała się w ogóle do niego zbliżyć. Potem będzie tylko gorzej! Choć Tomek w 3274 odcinku "Na Wspólnej" przygotuje pierścionek zaręczynowy i oświadczyny-niespodziankę w barze Ziębów, to Anastazja wystawi go do wiatru. Ucieknie od Nowaka, a ten z rozpaczy zdecyduje się na desperacki krok... Zobaczcie ZDJĘCIA i poznajcie szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3274 - poniedziałek, 16.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zamiast zaręczyn Anastazji i Tomka tragedia w "Na Wspólnej", która zaważy na ich przyszłości razem. W 3274 odcinku "Na Wspólnej" Tomek kupi pierścionek zaręczynowy, pewny tego, że Nastka chce z nim spędzić resztę życia. Nadal nie będzie miał pojęcia, że ukochana zdradziła go z księdzem Olkiem i zakochał się w nim z wzajemnością! Wszystko zacznie się walić kiedy o poranku Nowak przygotuje dla swojej dziewczyny śniadanie do łóżka w nadziei, że ta z wdzięczności zgodzi się na seks. Od kiedy wrócił do Polski Anastazja zrobiła się bardzo oziębła, a Tomkowi w 3274 odcinku "Na Wspólnej" zamarzą się łóżkowe igraszki. Będzie tęsknił za bliskością, ale ona znajdzie wymówkę, by wymigać się od seksu.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja po nocy z Tomkiem znajdzie w łóżku księdza Olka! To się źle skończy

Anastazja w 3274 odcinku "Na Wspólnej" ucieknie z łóżka od Tomka jak poparzona. Mimo to zgodzi się iść do kina w towarzystwie Wójcików. Niespodziewane spotkanie ojca Seby (Maxim Topyła), któremu razem z Olkiem pomagali, sprawi, że Nastka zmienia swoje plany. Pójdzie na szkolny pokaz Seby gdzie w 3274 odcinku "Na Wspólnej" znów spotka księdza. Głęboko skrywane uczucia wybuchną z nową siłą. Choć Nastka zachowa dystans, Olek skorzysta z okazji, by wyznać, że nie może o niej zapomnieć i stale myśli o tym, co między nimi było. Żeby nie popełnić kolejnego błędu Trzcińska będzie się ratować ucieczką.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Nie przegap: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Z kolei Tomek w 3274 odcinku "Na Wspólnej" w barze Ziębów na Wspólnej z pomocą Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) urządzi dla Anastazji imprezę - niespodziankę, podczas której będzie chciał oświadczyć swojej ukochanej. Wszystko legnie jednak w gruzach, bo Nastka nawet tam nie przyjdzie! Po ucieczce od Olka będzie się błąkała po mieście. Zraniony Nowak w 3274 odcinku "Na Wspólnej" upije się do nieprzytomności i tylko dzięki Pawłowi bezpiecznie dotrze do mieszkania. Rozbierając chłopaka Anastazja znajdzie pierścionek zaręczynowy...

Na Wspólnej odc. 3274. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3274. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3274. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł Wójcik (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3274. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł Wójcik (Grzegorz Kwiecień)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze