Na Wspólnej, odcinek 3274: Ojciec Elizy oszuka wszystkich! Zabawi się kosztem Jarusia, żeby wykręcić się od znajomości z Januszem Zawadą?

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3274: Ojciec Elizy oszuka wszystkich! Zabawi się kosztem Jarusia, żeby wykręcić się od znajomości z Januszem Zawadą?

Na Wspólnej, odcinek 3274: Ojciec Elizy oszuka wszystkich! Zabawi się kosztem Jarusia, żeby wykręcić się od znajomości z Januszem Zawadą?

2021-08-15 21:35

W 3274 odcinku "Na Wspólnej" Jarek (Wojciech Rotowski) skonfrontuje się z Cieleckim (Jacek Kawalec), a ojciec Elizy (Katarzyna Chorzępa) kolejny raz pokaże jakim jest bezwzględnym draniem i oszustem. Jak Cielecki zdoła wykręcić ze znajomości z Januszem Zawadą (Wojciech Kałużyński), pijakiem, który odebrał Bergom syna Jarusia (Jan Leśniewski)? Ojciec Elizy w 3274 odcinku "Na Wspólnej" posunie się do perfidnego kłamstwa. Wmówi Jarkowi, że Eliza wie jego spotkaniu z Zawadą, a jemu zależy na dobru Juniora. Do tego przekupi córkę i zięcia! Sprawdźcie jak daleko się posunie Cielecki.

"Na Wspólnej" odcinek 3274 - poniedziałek, 16.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Konfrontacja Jarka z ojcem Elizy w 3274 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie przebiegała jak można by się spodziewać. Choć Jarek zobaczy Cieleckiego z Zawadą i zacznie się domyślać, ze obaj coś knują, to jednak teść nie obmyśli sprytny plan, by uśpić czujność Berga. W 3274 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Elizy złoży dzieciom wizytę, jeszcze nieświadomy tego, że Jarek coś podejrzewa. Ale Berg od razu poruszy niewygodny temat - nocnego spotkania Cieleckiego z Zawadą w mieszkaniu biologicznego ojca Jarusia. Będzie chciał wiedzieć po co teść do niego poszedł i o co w tym wszystkim chodzi. Spanikowany Cielecki od razu zacznie kłamać jak najęty! Wmówi mu, że odwiedził Janusza na prośbę Elizy. - Ufasz temu Zawadzie? Chciałem sprawdzić czy Junior jest bezpieczny...

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

Ojciec Elizy w 3274 odcinku "Na Wspólnej" będzie zapewniał córkę i zięcia, że chodzi mu tylko u Juniora, że zwyczajnie chciał przyjrzeć się bliżej Zawadzie. W końcu to alkoholik i przestępca, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyroki za rozboje i kradzieże. Wyjaśnienia Cieleckiego w 3274 odcinku "Na Wspólnej" zabrzmią bardzo podejrzanie. Zwłaszcza, że Eliza zaprzeczy, by prosiła ojca o interwencję w sprawie Zawady.

Podczas odwiedzin u dzieci w 3274 odcinku "Na Wspólnej" Cielecki wręczy prezent dla przybranej wnuczki Hanusi (Pola Żak), cały czas zgrywając dobrego dziadka. Elizie i Jarkowi podaruje umowę w kwestii zakupu mieszkania od Bruna (Dawid Czupryński), by młodzi Bergowie mieli wreszcie własny dom. Ale zachowanie Cieleckiego zmieni się kiedy w 3274 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się u Zawady! Znów zacznie grozić pijakowi, którego wyciągnął z więzienia, żeby Eliza i Jarek nie adoptowali Jarusia.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: BrzydUla 2. Pierwszy seks Uli i Marka po pojednaniu w 155 odcinku. Ostre sceny Dobrzańskich w łóżku- ZDJĘCIA

W mieszkaniu Zawady w 3274 odcinku "Na Wspólnej" znów odbędzie się libacja, a Junior będzie patrzył na pijanego ojca, który upije się do nieprzytomności. Cielecki straci nad sobą panowanie. Zawiadamia prywatną pomoc medyczną, żeby ocucić pijaka. Wściekły wypowie mu umowę, zerwie ich układ i nakaże milczenie. Ale Zawada w 3274 odcinku "Na Wspólnej" posunie się do gróźb, że o wszystkim powie Elizie. - Ja stracę syna, a ty stracisz córkę...

- Myślisz, że ci uwierzy?! Jesteś pijakiem, śmieciem! - krzyknie Cielecki, który w 3274 odcinku "Na Wspólnej" nadal będzie prowadził swoją bezwzględną grę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze