​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3252: Rozpaczliwe sceny oddania Jarusia ojcu! Bruno wyśledzi, że to alkoholik

i

Autor: TVN ​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3252: Rozpaczliwe sceny oddania Jarusia ojcu! Bruno wyśledzi, że to alkoholik

​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3252: Rozpaczliwe sceny oddania Jarusia ojcu! Bruno wyśledzi, że to alkoholik

W 3252 odcinku " Na Wspólnej" zobaczymy rozdzierające sceny oddania Jarusia Jaruś (Jan Leśniewski) ojcu! Eliza Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek Jarek (Wojciech Rotowski) sami będą zrozpaczeni, a jeszcze bo będą musieli jakoś zapanować nad emocjami dzieci. Hanusia (Pola Żak) wpadnie w panikę nie tylko dlatego, że straci brata, ale będzie przekonana, że po nią też ktoś przyjdzie! Na szczęście w domu Bergów pojawi się Bruno (Dawid Czupryński), który w mgnieniu oka rozpozna w ojcu dziecka nałogowego alkoholika! Czy uratuje Jarusia i Hanusię w 3252 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 3252 - środa, 7.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Eliza i Jarek w 3252 odcinku "Na Wspólnej" będą "stawali na głowie", aby jakoś przygotować Jarusia na przeprowadzkę do ojca. Taką dramatyczną decyzję o rozdzieleniu dzieci podjął sąd, kiedy prawnik biologicznego "tatusia" zamachał stosownymi dokumentami. Niestety, decyzja okaże się nieodwołalna i trzeba będzie chłopca oddać. Jak zareagują dzieci na taki koszmar?

Jaruś w 3252 odcinku "Na Wspólnej" będzie błagał Elizę i Jarka, aby go nikomu nie oddawali! Dla młodych "rodziców" będzie to straszne wyzwanie - jak mają wytłumaczyć małym dzieciom, że ich wspólne życie właśnie się skończyło?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej, odc. 3076. Bruno (Dawid Czupryński)

i

Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3076. Bruno (Dawid Czupryński)

Niestety, sytuacji w 3252 odcinku "Na Wspólnej" nie poprawi rozpacz Hanusi, która będzie przekonana, że ją również ktoś zabierze! Pomimo najszczerszych chęci i nadludzkich starań Bergów, dzieci nie przyjmą do wiadomości decyzji sądu i za nic na świecie nie będą chciały współpracować.

Kiedy w 3252 odcinku "Na Wspólnej" "szczęśliwie odnaleziony tatuś" Janusz Zasada przyjdzie zabrać syna, dziecko nawet nie zechce z nim rozmawiać! Wściekły ojciec o wszystko obwini Elizę i Jarka!

Na całe szczęście Bergowie w 3252 odcinku "Na Wspólnej" nie będą w domu sami - całą scenę będzie obserwował Bruno. I tak jak jego problemy z narkotykami i alkoholem o mało go nie zabiły, ten raz jeden w życiu wyjdą na dobre! Przyjaciel Bergów wyraźnie zobaczy u ojca Jarusia objawy głodu alkoholowego!

Czy dzięki interwencji Bruna Eliza i Jarek uratują Jarusia z rąk podłego alkoholika? Przekonamy się już w w 3252 odcinku "Na Wspólnej"!

Czytaj koniecznie: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena skrzywdzi małego Tadzia! Przez nią Stańscy stracą jedynego syna

Na Wspólnej, odc. 3243: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek  (Wojciech Rotowski)

i

Autor: x-news
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze