Na Wspólnej, odcinek 3143: Adam i Dawid załatwią Darię. To co jej zrobią raz na zawsze zakończy chory romans! - ZWIASTUN

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3143: Adam i Dawid załatwią Darię. To co jej zrobią raz na zawsze zakończy chory romans! - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3143: Adam i Dawid załatwią Darię. To co jej zrobią raz na zawsze zakończy chory romans! - ZWIASTUN

W 3143 odcinku "Na Wspólnej" Dawid (Daniel Mosior) i Adam (Marcin Rogacewicz) razem okrutnie potraktują Darię (Patrycja Topajew). To co jej zrobią to będzie czyste chamstwo! Dziewczyna ciężko pożałuje, że w ogóle ich kiedykolwiek poznała... Dobre w całej tej sytuacji będzie tylko to, że Daria w 3143 odcinku "Na Wspólnej" wyplącze się z tego toksycznego romansu na raz na zawsze.

"Na Wspólnej" odcinek 3143 - czwartek, 17.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3143 odcinku "Na Wspólnej" Adam i Dawid nie tylko się pogodzą, ale zawrą przymierze w celu upokorzenia Darii. To co jej zrobią będzie naprawdę chamskie i pozbawione poczucia przyzwoitości. Niedawni rywale o serce i ciało Darii okrutnie upokorzą ją!

Inicjatorem pojednania z bratem w 3143 odcinku "Na Wspólnej" będzie Dawid, który zacznie dobijać się do drzwi zamkniętego przed światem Adama. 

- Darii już z nami nie ma - usłyszy Adama od Dawida. - A my jesteśmy braćmi i zawsze nimi będziemy.

- Zabrałeś mi ukochaną dziewczynę, choć mogłeś mieć każdą inną! - wygarnie mu jeszcze zrozpaczony brat.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

W końcu 3143 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak jak chce Dawid i bracia się dogadają, a nawet podejmą decyzję o wspólnym wyjeździe do Afganistanu. Co gorsze, w  zaczną razem mścić się na Darii za swoje nieudane podboje do jednej dziewczyny!

Najpierw Adam odwiedzi Darię w 3143 odcinku "Na Wspólnej", aby "podziękować" jej za to, że dzięki niej jedzie z Dawidem do Afganistanu. 

- Gdyby nie twoja wiara we mnie, nigdy bym się na to nie odważył - powie Adam z kpiną w głosie.

Daria w tym momencie 3143 odcinka "Na Wspólnej" wybuchnie, że to nie ona, a Dawid w niego wierzył. Ona była temu wyjazdowi zdecydowanie przeciwna i z tego powodu Dawid zaczął ją uwodzić, bo chciał ją zmiękczyć. W końcu wściekła poprosi Adama, żeby jej więcej nie odwiedzał.

Dawid skontaktuje się z Darią, żeby jej podziękować dokładnie za to samo - wyjazd z Adamem do Afganistanu. W tym momencie Daria zrozumie, jak okrutnie zakpili nie sobie bliźniacy i wykrzyczy mu, żeby obaj raz na zawsze odczepili się od niej!

Zobacz również: Koniec BrzydUli 2. Marek ucieknie ze szpitala w ostatnim 55 odcinku. Nie poprosi Uli, żeby z nim została - ZWIASTUN

Czy ta lekcja nie będzie dla Darii zbyt bolesna w 3143 odcinku "Na Wspólnej"? Cokolwiek poczuje w konfrontacji z pojednanymi braciszkami, raczej wyjdzie jej to na dobre. Może już więcej nie wpakuje się w podobne tarapaty miłosne, a chory romans będzie mogła uznać za zamknięty. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Nowy kochanek Renaty będzie miał inną! Kamil zdradzi Zuzę. Michał wyzna miłość facetowi!
Najnowsze