Na Wspólnej, odcinek 3126: Makabryczny finał zaręczyn Darii i Adama! Zacznie się dusić po kieliszku szampana

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3126: Makabryczny finał zaręczyn Darii i Adama! Zacznie się dusić po kieliszku szampana

Na Wspólnej, odcinek 3126: Makabryczny finał zaręczyn Darii i Adama! Zacznie się dusić po kieliszku szampana

2020-10-27 9:55

W 3126 odcinku "Na Wspólnej" Adam (Marcin Rogacewicz) oświadczy się Darii (Patrycja Topajew)! I choć będzie wiedział, że ukochana zdradza go z Dawidem (Daniel Mosior), to wykorzysta moment pożegnania z bratem przed jego wyjazdem do Afganistanu, żeby prosić Darię o rękę. Oczywiście na oczach Dawida! Podczas zaręczyn w 3126 odcinku "Na Wspólnej" rozegra się jednak horror. Co prawda Daria przyjmie oświadczyny Adama, ale kiedy wzniesie toast szampanem zacznie się dusić. Życie uratuje jej... Dawid! Ta chwila będzie przełomowa dla ich miłosnego trójkąta!

"Na Wspólnej" odcinek 3126 - środa, 18.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Darii i Dawida w "Na Wspólnej" nie będzie dla Adama wystarczającym powodem do rozstania z niewierną dziewczyną. Miłość okaże się silniejsza, a Namysłowski będzie się długo łudził i oszukiwał, że Daria tak naprawdę kocha jego, a z Dawidem łączy ją tylko chwilowe zauroczone. Oddany swojej ukochanej postanowi nawet wybaczyć jej, że uległa urokowi jego młodszego brata. Z kolei Dawid podejmie decyzję, żeby wyjechać na misję do Afganistanu i zniknąć z życia tej pary.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Renata bez jednej piersi nago w wyjątkowej sesji! Tak pozna nowego faceta, którym zastąpi Sławka - ZDJĘCIA

W 3126 odcinku "Na Wspólnej" brat Adama pożegna się z nim i Darią! Podczas uroczystego obiadu starszy Namysłowski uzna, że nadszedł odpowiedni moment, żeby pokazać bratu kogo naprawdę kocha kobieta, którą obaj obdarzyli uczuciem. Oświadczy się Darii, a ona zaskoczona zgodzi się wyjść za niego za mąż. Dawid nie będzie mógł nic zrobić... Lojalność wobec brata tym razem zwycięży.

Romantyczny nastrój w 3126 odcinku "Na Wspólnej" pryśnie kiedy Daria upije łyk szampana, by wznieść toast. Od razu zacznie się dusić, a Dawid nie czekają na karetkę chwyci ją w ramiona i zawiezie do szpitala. Tam okaże się, że brat Adama uratował jej życie, bo bez podania zastrzyku adrenaliny mogłabym umrzeć w wyniku ostrej reakcji alergicznej.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

Jednak to Adam w 3126 odcinku "Na Wspólnej" będzie czuwał przy Darii w szpitalu przez całą noc, zapewniając narzeczoną o swojej miłości i oddaniu. Wyznania Namysłowskiego staną się jednak dla niej wyjątkowo męczące. Bo Daria będzie czekała tylko na chwilę, żeby być z Dawidem. Tragiczny wypadek podczas zaręczyn uświadomi jej bowiem, że kocha brata Adama!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3120: Adam zobaczy jak Daria zdradza go z bratem Dawidem! To będzie ich koniec - ZDJĘCIA

Kiedy Daria w 3127 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie ze szpitala wyzna wreszcie Dawidowi, że się w nim zakochała, że jej serce teraz należy do niego. Zwróci Adamowi pierścionek zaręczynowy.Namysłowski wścieknie się, że brat zabrał mu ukochaną!

Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Najnowsze