Na Wspólnej, odcinek 3120: Syn Moniki i Damiana postrzelony w lesie. Kajtek nie przeżyje? - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3120: Syn Moniki i Damiana postrzelony w lesie. Kajtek nie przeżyje? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3120: Syn Moniki i Damiana postrzelony w lesie. Kajtek nie przeżyje? - ZWIASTUN

2020-11-09 10:41

W 3120 odcinku "Na Wspólnej" Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) stracą syna? Podczas rodzinnego pikniku Cieślików rozegra się koszmar. Kajtek ((Mikołaj Szostek), który będzie bawił się z psem i na chwilę zniknie rodzicom z oczu zostanie postrzelony przez myśliwego. Huk pocisku wystrzelonego z broni dotrze do ich uszu, a chwilę później zobaczą biegnącego w ich stronę, ubrudzonego krwią Kajtka psa. Kiedy ruszą jego śladem znajdą nieprzytomnego, zakrwawionego syna z raną w ramieniu. Natychmiast zabierają go do szpitala! Czy Kajtek umrze w 3120 odcinku "Na Wspólnej"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3120 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Syn Moniki i Damiana z "Na Wspólnej" stanie oko w oko ze śmiercią! Radosne chwile rodziny Cieślików na pikniku w lesie w 3120 odcinku "Na Wspólnej" przerwie tragedia, które nikt nie będzie się spodziewał. W momencie kiedy małżonkowie skupią się na sobie, Kajtek na chwilę zniknie im z oczu. Zabawa z psem będzie miała dla chłopca makabryczny koniec. Kajtek zostanie postrzelony przez myśliwego, który akurat urządzi sobie polowanie na zwierzynę w lesie. Pomyli dziecko z dzikim zwierzem!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Renata bez jednej piersi nago w wyjątkowej sesji! Tak pozna nowego faceta, którym zastąpi Sławka - ZDJĘCIA

Początkowo w 3120 odcinku "Na Wspólnej" usłyszą tylko wystrzał z broni. Później zobaczą biegnącego w ich stronę psa, na którym zauważą ślady krwi. Nigdzie nie będzie Kajtka! To psiak doprowadzi Cieślików do rannego chłopca. Monika i Damian znajdą krwawiącego synka na trawie. Przerażeni tym co się stało, natychmiast zawiozą Kajtka do szpitala. Niestety jego stan będzie krytyczny, bo w wyniku postrzału straci bardzo dużo krwi.

Zrozpaczeni rodzice w 3120 odcinku "Na Wspólnej" wezmą do szpitala także dziadków Kajtka - Marię (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz). Ani Ziębowie ani Cieślikowie nie będą do końca świadomi co tak naprawdę stało się chłopcu. Kajtek przejdzie operację, a lekarze uprzedzą Monikę i Damiana, że rana jaką odniósł w wyniku postrzału omal go nie zabiła. Niestety syn Cieślików wciąż będzie walczył o życie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

W fatalnym stanie psychicznym 3120 odcinku "Na Wspólnej" będą przede wszystkim Monika i Damian. Senator Cieślik zaleje się łzami na samą myśl, że nie może nic zrobić, by uratować syna. Co prawda lekarzom uda się uratować Kajtka, ale nie wiadomo czy i kiedy dojdzie do siebie. Tymczasem policja powiadomi Damiana, że w lesie, gdzie doszło do tragedii, trwał odstrzał zwierzyny. Senator wypowie wojnę myśliwym z "mafii", którzy mogli zabić jego dziecko!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3126: Makabryczny finał zaręczyn Darii i Adama! Zacznie się dusić po kieliszku szampana

<iframe src="//get.x-link.pl/88ebbab5-895c-0e52-eda6-5b2e8ddd7fe5,560efbaf-3ade-98ec-6209-bb66ea2a91ef,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>
Na Wspólnej odc. 3120. Kajtek (Mikołaj Szostek)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Kajtek (Mikołaj Szostek)
Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Kajtek (Mikołaj Szostek)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Kajtek (Mikołaj Szostek)
Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk)
Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze