Na Wspólnej, odcinek 3064: Napad na Weronikę. Rzuci się na nią nie tylko pijany Robert - ZDJĘCIA

2020-04-10 12:45 sz
Na Wspólnej, odcinek 3064: Napad na Weronikę. Rzuci się na nią nie tylko pijany Robert - ZDJĘCIA
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3064: Napad na Weronikę. Rzuci się na nią nie tylko pijany Robert - ZDJĘCIA

W 3064 odcinku "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) zostanie zaatakowana przez zamaskowanego napastnika! Na domiar złego Robert (Dariusz Wnuk) zacznie pić po tym, jak zostanie okrzyknięty mordercą. Czy Weronika zginie? Kto ją zaatakuje? Sprawdź, co wydarzy się w 3064 odcinku "Na Wspólnej" i zobacz zdjęcia.

"Na Wspólnej" odcinek 3064 - czwartek, 30.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W życiu Weroniki z serialu "Na Wspólnej" szykują się same tragedie! Należy zacząć od tragedii, która spotka Roberta. Policjant zostanie oskarżony o zamordowanie z zimną krwią młodej dziewczyny, członkini gangu, który napadnie na kantor.

Wszyscy uznają, że bohater za wcześnie wyciągnął broń i powinien był poczekać na wsparcie. Wkrótce w "Na Wspólnej" zostanie okrzyknięty mordercą, straci pracę i zacznie pić.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha - ZWIASTUN

Oczywiście odbije się to na Weronice, która będzie zmuszona znosić pijackie burdy partnera. Robert kompletnie straci nad sobą kontrolę, a to nie będzie koniec problemów.

W 3064 odcinku "Na Wspólnej" Weronika zostanie napadnięta przez zamaskowanego mężczyznę! Bohaterka wejdzie do samochodu. Będzie już ciemno, więc nie zauważy, że napastnik siedzi na tylnym siedzeniu. Zanim Weronika odpalił samochód bandyta zacznie dusić ją sznurkiem! Czy ktoś zdoła jej pomóc? Dlaczego zostanie zaatakowana? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero w majowych odcinkach serialu "Na Wspólnej". Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3062: Starcie Dagmary z Moniką. Przemek będzie musiał wybrać jedną z nich

Najnowsze