Na Wspólnej, odcinek 3053: Sławek będzie ojcem dziecka Tatiany. Renata nabierze podejrzeń- ZWIASTUN

2020-03-25 11:23 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3053: Sławek będzie ojcem dziecka Tatiany. Renata nabierze podejrzeń- ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3053: Sławek będzie ojcem dziecka Tatiany. Renata nabierze podejrzeń- ZDJĘCIA

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" Renata (Marta Jankowska) przekona się na własne oczy co łączy Sławka (Mariusz Słupiński) z Tatianą (Olha Bosova). Kiedy syn Tani, Jurij (Nikita Antonenko), zaprosi Dziedzica na swoje urodziny do baru Ziębów, dla Renaty stanie się jasne, że jest kimś wyjątkowym dla chłopca. Jurij w 3053 odcinku "Na Wspólnej" będzie traktował Sławka jakby był jego ojcem, a Tatiana nie zdoła ukryć, że mąż Renaty bardzo jej się podoba. Życie Renaty zacznie się powoli walić w gruzy.

"Na Wspólnej" odcinek 3053 - czwartek, 9.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" małżeństwo Renaty i Sławka pogrąży się w kryzysie. Powodem będzie coraz większa zażyłość Dziedzica z Tatianą. Początkowo policjant chciał pomóc kelnerce z baru Ziębów tylko odkryć prawdę na temat śmierci brata Witalija, ale w 3053 odcinku "Na Wspólnej" to nie będzie już tylko zwykłe śledztwo. Nie dość, że Sławek za plecami swojej służbowej partnerki Igi (Lidia Sadowa) powie Tatianie o zeznaniach kluczowego świadka zabójstwa, to jeszcze Iga nie będzie miała pojęcia jak daleko posuwa się Dziedzic, żeby rozwiązać tę zagadkę.

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" syn Tani, Jurij, zaprosi Sławka na swoje urodziny do baru, na których będą także rodzice Renaty - Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz). I choć Renata zaprosi męża na randkę do kina, to Sławek będzie wolał spędzić ten czas z Tatianą i jej synem. Renata pójdzie razem z nim, by dowiedzieć się co tak naprawdę łączy męża z kelnerką.

Patrz też: Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!

- Renata na początku jest pewna ufności. Dla niej to niemożliwe, żeby Sławek w jakiś sposób ją zawiódł i rzeczywiście bardzo szybko daje się przekonać, że ta relacja z Tatianą to nie jest nic poważnego. Jest taki moment, który daje taki pozór, że wszystko będzie dobrze, że Sławek też zrozumiał, że ten związek jest bardziej istotny od chwilowej fascynacji! - powiedziała Marta Jankowska w wywiadzie na stronie "Na Wspólnej".

Na urodzinach Jurija w 3053 odcinku "Na Wspólnej" Sławek będzie się zachowywał jak ojciec chłopca. On zresztą też cały czas będzie zabiegał o jego uwagę. Renata z zaniepokojeniem zauważy, że Dziedzica i Tanię łączy coś więcej, niż śledztwo w sprawie śmierci Witalija. Po powrocie do mieszkania Renata pokłóci się z mężem o Tatianę. Awantura to będzie dla niej jasny sygnał, że Sławek zakochał się!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3053: Dagmara nie odzyska pamięci, ale znów zakocha się w Przemku?

	Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko)
Najnowsze