Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia - ZWIASTUN

2020-02-11 10:18 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3027: Aneta i Darek stracili dziecko, a teraz połączy ich kolejna tragedia

W 3027 odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) i Darek (Michał Mikołajczak) podczas małżeńskiej terapii znów będą przeżywali wielką stratę. Ich małżeństwo rozpadło się kiedy po ostrej awanturze Aneta poroniła. Bolesne wspomnienia powrócą w dramatycznych okolicznościach. Terapeuta (Marcin Rychcik) poleci skłóconym małżonkom, by wybrali się na spacer z psem ze schroniska. Pochłonięci kolejną kłótnią Aneta i Darek w 3027 odcinku "Na Wspólnej" zauważą zniknięcie kundelka.

"Na Wspólnej" odcinek 3027 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Zanim w "Na Wspólnej" Aneta i Darek dostaną rozwód będą musieli przejść terapię u psychologa. Tylko tak mogą udowodnić przed sądem, że ich małżeństwo nie ma żadnych szans. Tyle tylko, że nieoczekiwanie oboje zrozumieją jak bardzo są dla siebie ważni, jak wiele razem przeszli i że wciąż im na sobie zależy.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek wróci do Anety? Połączy ich jej nowy kochanek!- ZWIASTUN

Dzięki kolejnym rozmowom z psychologiem w 3027 odcinku "Na Wspólnej" dowiedzą się coraz więcej o sobie, a także o łączącym ich dawniej uczuciu. To będzie na tyle przełomowa chwila, że Żbik po powrocie do domu nie będzie chciał już rozmawiać na temat Anety i terapii z obecną kochanką Emilką (Karolina Porcari).

Kolejny zaskakujący przełom nastąpi w 3027 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Aneta i Darek będą mieli za zadanie wybrać się na spacer z psem ze schroniska. Dzięki temu terapeuta będzie chciał ich zachęcić, żeby jeszcze bardziej się przed sobą otworzyli.

Jednak w trakcie spaceru Żbikowie w 3027 odcinku "Na Wspólnej" zaczną się kłócić, a psiak ostatecznie zniknie bez śladu. I w jednej chwili Aneta i Darek poczują jakby znowu stracili kogoś bliskiego. Po śmierci ich dziecka połączy ich kolejny dramat.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3034: Sąd zabierze Marcie syna, bo Ksawery nałogowo kradnie

Małżonkowie będą tak załamani, że w 3027 odcinku "Na Wspólnej" pójdą do radia i nagłośnią sprawę ucieczki psa. Błażej (Jakub Świderski) będzie pod wrażeniem. Przedstawi ich jako świetnie małżeństwo, które dba o bezdomne zwierzęta. Wszystko usłyszy Emilia...

Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3023. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Najnowsze