Na Wspólnej, odcinek 3002: Mąż Dagmary zamieni w piekło jej życie z Przemkiem. Do czego posunie się Paweł?

2019-12-10 21:57 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3002: Mąż Dagmary zamieni w piekło jej życie z Przemkiem. Do czego posunie się Paweł?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3002: Mąż Dagmary zamieni w piekło jej życie z Przemkiem. Do czego posunie się Paweł?

W 3002 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Kamil Błoch) zrobi wszystko, aby zniszczyć życie Dagmary (Katarzyna Ucherska)! Czy to wszystko z powodu bólu po rozstaniu, czy oryginalny sposób na "odzyskanie" żony? Przemek (Eryk Cichowicz) będzie doradzał ukochanej radykalne kroki, jednak mąż wykona kolejne salto i mocno zaskoczy Dagmarę. Czy Paweł zniszczy życie Dagmary, czy może po prostu... zabierze ją Przemkowi?! Przekonamy się w 3002 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3002 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

Dagmara w 3002 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że małżonek rozsiewa o niej paskudne plotki. Ponieważ zależy jej na opinii przyjaciół, postanowi spotkać się z Pawłem i ustalić jak naprawdę mają się sprawy.

Wcześniej w 3002 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara ustali z Przemkiem, że wystąpi na drogę sądową i złoży wreszcie pozew o rozwód. Oboje stwierdzą, że czas najwyższy, aby nie utrzymywać małżeńskiej fikcji.

Pełna obaw, że mąż jest zdolny do wszystkiego, Dagmara w 3002 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara uda się na spotkanie z Pawłem. Ten jednak kompletnie ją zaskoczy! Dagmara nie tylko usłyszy od męża, że plotki o plotkach są fałszywe, ale jeszcze... przeprosiny!

Taką woltę zafunduje Dagmarze Paweł w 3002 odcinku "Na Wspólnej". Czy prośba o wybaczenie za wszystkie przykrości może jeszcze coś zmienić w tej relacji? Być może tak, skoro Paweł przeprosi Dagmarę nawet za oczernienie jej przed matką...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia znów się zakocha! Bruno zajmie miejsce Darka

Jak donosi "Świat Seriali" mąż Dagmary w 3002 odcinku "Na Wspólnej" wszystko wytłumaczy bólem po rozstaniu i zaproponuje jej przyjaźń. Czy Dagmara przyjmie taką ofertę?

Niewątpliwie zacznie się nad tym zastanawiać, bo w 3002 odcinku "Na Wspólnej" przekaże po spotkaniu Przemkowi, że mąż bardzo ją zaskoczył... Ale zakochany w niej po uszy Smolny wyczuje, że nie mówi mu całej prawdy... Jak potoczą się dalej losy tego trójkąta będziemy śledzić od 3002 odcinka "Na Wspólnej".

Najnowsze