Na Wspólnej, odcinek 2988: Iga wciągnięta przez mafię do seks biznesu. Michał więcej jej nie zobaczy? ZWIASTUN

2019-12-03 15:32 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 2988: Iga wciągnięta przez mafię do seks biznesu. Michał więcej jej nie zobaczy?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2988: Iga wciągnięta przez mafię do seks biznesu. Michał więcej jej nie zobaczy?

W 2988 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) będzie idealnie odgrywała naiwną dziewczynę z ogłoszenia o pracę, którą mafia typuje jako swoją kolejną ofiarę. Policjantka pod przykrywką rozpocznie niebezpieczną grę, żeby dopaść bandziorów, którzy zajmują się niewolniczą prostytucją! Nie da po sobie poznać, że wie iż gangsterzy śledzą każdy jej ruch. Mało tego, w 2988 odcinku "Na Wspólnej", niczym głupiutka gąska uda, że się cieszy kiedy Mocny (Bartek Cabaj) zaproponuje jej wyjazd do Berlina. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 2988 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

Iga Przybysz z "Na Wspólnej" bez większego problemu wniknie w struktury mafii, która zbija majątek na handlu żywym towarem - kusi dziewczyny dobrze płatną pracą za granicę, a tak naprawdę wywozi je do burdeli na zachód Europy i robi z nich prostytutki.

W 2988 odcinku "Na Wspólnej" policjantka świetnie odegra rolę naiwnej, bezrobotnej, niewykształconej kobiety z prowincji, w której gangsterzy zobaczą idealną ofiarę. Jako Andżelika będzie bardzo wiarygodna. - Cały dzień chodzę za Andżeliką. Z nikim się nie spotyka, do nikogo nie dzwoni czyli mamy pierwszą kandydatkę... - doniesie Mocnemu jego bliska współpracownica Alina Mińczyk (Magdalena Żak).

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2995: Kasia po pijaku spędzi noc z Brunem. Zamieszkają razem! - ZDJĘCIA

Oczywiście każdy ruch Igi będzie z góry zaplanowany. Odpowiednie sukienki, głupie uśmiechy, a nawet sposób bycia sprawią, że w 2988 odcinku "Na Wspólnej" bandyci dadzą się nabrać. Ponieważ nie zrobi nic podejrzanego Mocny zadzwoni do niej, by powiedzieć, że dostała pracę Berlinie. Przybysz brawurowa odegra scenę radości.

Tymczasem Michał (Robert Kudelski), nieświadomy tego jakie niebezpieczeństwo grozi jego ukochanej, w 2988 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie potrafił odpowiedzieć synkowi na pytanie, kiedy zobaczą Igę… Brzozowski zacznie się bać, że straci ją tak jak Kingę (Ilona Wrońska).

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał dowie się o śmierci policjantki przypadkiem! - ZDJĘCIA