Na Wspólnej, odcinek 2981: Aneta zabierze Darkowi wszystko! Będzie cierpiał tak jak ona - ZWIASTUN

2019-11-21 7:20 Ag
Na Wspólnej odc. 2981. Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2981. Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Darek (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" straci wszystko - dziecko, żonę, kancelarię. Żbik sięgnie dna w 2981 odcinku "Na Wspólnej" i z przerażeniem zda sobie sprawę, że jego życie legło w gruzach. Aneta (Dorota Krempa), która poroniła po kłótni z mężem, pokaże mu do czego jest zdolna. Wyrzuci Darka z kancelarii, a później okradnie jego mieszkanie. Na pożegnanie w 2981 odcinku "Na Wspólnej" Aneta zostawi Żbikowi list!

"Na Wspólnej" odcinek 2981 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek Żbik z "Na Wspólnej" zaliczy spektakularny upadek! Początek końca nastąpi w dramatycznej chwili kiedy Aneta straci dziecko. Po kolejnej małżeńskiej kłótni ciężarna prawniczka trafi do szpitala. Niestety lekarze nie zdołają uratować ciąży - Aneta poroni! Dopiero po tej tragedii Darek dowie się, że to on był ojcem dziecka!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2994: Darek po stracie dziecka zapomni o Kasi! Znajdzie sobie nowe kochanki

Wydarzenia, które nastąpią później w "Na Wspólnej" uzmysłowią Darkowi jakim był draniem, jak zniszczyć życie sobie i Anecie. Ale na skruchę będzie już za późno, bo w 2981 odcinku "Na Wspólnej" żona Żbika zacznie się mścić. Bezwzględnie, z premedytacją, tak, żeby zabolało go najbardziej.

Najpierw Aneta wyrzuci Darka z ich kancelarii, a później zażąda rozwodu. Ostrzeże go też, że będzie robiła wszystko, by zatruć mu życie. Wypędzi go z biura, grożąc policją. Ale w 2981 odcinku "Na Wspólnej" Aneta pokaże jeszcze na co ją stać. Zabierze Darkowi wszystkie cenne rzeczy z mieszkania - meble, sprzęt elektroniczny. Na pożegnanie zostawi też list z kolejnym ostrzeżeniem.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2985: Joanna prześladowana przez Karola! Bogdan jej nie uwierzy?

"Meble zabieram jako zabezpieczenie przed procesem rozwodowym. Ciesz się, że nie zmieniłam zamków. Witaj na dnie... Rozgość się!" - napisze mu Aneta.

Najnowsze