Na Wspólnej, odcinek 2927: Tosia nagra nagą Ajkę! Zrobi to dla Uli - ZWIASTUN

2019-08-14 18:39 sz
Na Wspólnej, odc. 2927. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2927. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)

Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) w 2927 odcinku "Na Wspólnej" zgnoi Ajkę (Patrycja Sujecka)! Dziewczyna zemści się na przyjaciółce za to, co zrobiła Uli (Julia Lewenfisz-Górka) - uzna, że to właśnie ona byłą "wodzirejem" linczu. Podopieczna Hofferów w 2927 odcinku zaczai się na nią w łazience. Sprawdź, co wydarzy się w "Na Wspólnej" i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2927 - wtorek, 20.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

Tosia z "Na wspólnej" w 2927 odcinku wprowadzi w życie diaboliczny plan. Nastolatka zrozumiała, ze wyrządziła przyszywanej siostrze ogromną krzywdę, a publiczny lincz i filmik rozesłany przez Ajkę zniszczyły psychikę Uli. Postanowi się zemścić, ponieważ przyjaciółka nadal będzie znęcać się nad dziewczynką. Przeczytaj też >>> Na Wspólnej. Wielka przerwa w emisji! Kiedy nowe odcinki? Dlaczego nie ma Na Wspólnej w TVN?

W 2927 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) wyślą Ulę na terapię, a Tosię zaczną zżerać wyrzuty sumienia. 

W szkole po zajęciach wychowania fizycznego nastolatka zaczai się na Ajkę. Wcześniej tego samego dnia ostro się pokłócą. Tosia poczeka, aż koleżanka rozbierze się i krzykiem oraz przemocą zmusi ją do uklęknięcia i przeproszenia na nagraniu Uli!

Najnowsze