Na Wspólnej, odcinek 2733. Danka odstraszy Janusza w łóżku?

2018-07-24 23:10 Ag

Pierwszy seks Danki (Lucyna Malec) w "Na Wspólnej" z jej nowym ukochanym dopiero przed widziami. Zimińska na razie trzyma Janusza (Janusz Zadura) na dystans. Boi się intymnego zbliżenia, bo przecież od ponad 30-stu lat miała tylko jednego kochanka, swojego męża Marka (Grzegorz Gzyl). W 2733 odcinku "Na Wspólnej" Danusię opanuje strach na samą myśl, że spłoszy Janusza gdy rozbierze się przed nim w łóżku...

"Na Wspólnej" odcinek 2733 - poniedziałek, 20.08.2018, o godz. 20.10 w TVN

Jak będzie wyglądał pierwszy raz Danusi i Janusza w "Na Wspólnej"? W przypadku kochanków po 50-stce wszystko może się wydarzyć, a obawa przed kompromitacją i wstyd przed odsłanianiem własnego ciała są czymś absolutnie naturalnym.

Dlatego też gdy w 2733 odcinku "Na Wspólnej" Janusz zaproponuje Dance kolację w swoim mieszkaniu, Zimińska zaprosi go do siebie. Przynajmniej tu będzie się czuła pewniej. Oczywiście od razu domyśli się o co może chodzić Januszowi. W końcu byli parę razy na kolacji, całowali się, więc pora na kolejny krok...

Przygotowania do randki, która może się skończyć seksem spędzą Danusi sen z powiek. W końcu w 2733 odcinku "Na Wspólnej" podzieli się swoimi lękami z przyjaciółką Ewą (Ewa Gawryluk). Przyzna, że Janusz jest świetnym mężczyzną i dobrze się z nim czuje, ale boi się z kimś związać na stałe, a romans trochę ją przytłacza.

Ewa wyczuje, że nie chodzi tylko o to. Danka wreszcie przyzna, że wstydzi się swojego wyglądu. Patrząc na siebie w lustrze będzie niemal pewna, że wystraszy Janusza w łóżku i kochanek ucieknie w popłochu. W 2733 odcinku "Na Wspólnej" nowy ukochany Danusi będzie próbował skusić ją na miłosne igraszki. Zacznie się od namiętnych pocałunków. A co będzie potem? Tego widzowie dowiedzą się wkrótce.

Najnowsze