Laura Breszka znów w Na Wspólnej jako siostra bliźniaczka Natalii. Marek wstrząśnięty widokiem Leny - ZDJĘCIE

2018-07-24 10:30 sz

Laura Breszka wróci do "Na Wspólnej" po śmierci Natalii. Jak to możliwe, że widzowie jeszcze raz zobaczą ją w serialu? Jej dotychczasową bohaterkę Natalię zastąpi Lena - siostra bliźniaczka zmarłej ukochanej Marka (Grzegorz Gzyl). W 2737 odcinku "Na Wspólnej" Zimiński dozna szoku widząc niemalże identyczną kobietę obok grobu Popławskiej. Co dokładnie się wydarzy? Poznaj więcej szczegółów!

"Na Wspólnej" odcinek 2737 - poniedziałek, 27.08.2018, o godz. 20.10 w TVN

Śmierć Natalii w serialu "Na Wspólnej" dla Marka to mniej więcej taki sam szok, jak widok jej sobowtóra nad grobem zmarłej! Już wkrótce w "Na Wspólnej" rozpoczną się przygotowania do pogrzebu Popławskiej. Marek zostawi synka pod opieką bliskich. Stwierdzi, że cmentarz to nie jest miejsce dla Szymka (Oliwia Glanowska).

Sam w 2737 odcinku "Na Wspólnej" uda się na uroczystość, wciąż opłakując śmierć ukochanej. Jakże wielkie będzie jego zdziwienie, kiedy zobaczy nieopodal znajomą twarz...

W 2737 odcinku "Na Wspólnej" na cmentarzu pojawi się bliżniaczka Natalii - Lena. Laura Breszka do tej roli zostanie ucharakteryzowana nieco inaczej. Ciemne, gęste i długie włosy zastąpi ruda, krótka fryzurka z grzywką. Ubrana na czarno z czerwoną torebką na ramieniu podejdzie do Zimińskiego. Mężczyzna w 2737 odcinku "Na Wspólnej" będzie pewien, że ma halucynacje!

Po chwili kobieta przedstawi się partnerowi zmarłej siostry. Lena Williams, bo tak będzie brzmiało jej pełne imię i nazwisko, wyjaśni, że jest siostrą bliźniaczką Popławskiej. Ich rodzice rozstali się, a rudowłosa została pod opieką ojca i wyprowadziła się razem z nim do Australii. W tym czasie Natalia z "Na Wspólnej" dorastała w Polsce z ich mamą.

Z jej słów wyniknie, że siostry nie utrzymywały najściślejszych stosunków, ale kiedy brunetka zaszła w ciążę, wybrała numer do krewnej. W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że kobieta nie pojawiła się w kraju bezinteresownie. Jak donosi Świat Seriali Lena spróbuje odebrać Markowi Szymka!

Selfie #newsomething cant say #ruda ale nie widać;) Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)
#zdjecia nie powiem jakie #ruda @adamerska_mua #rudatanczyjakszalona Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

Najnowsze