Na Wspólnej, odcinek 2728: Marta zniszczy Marcinowi życie! Tak się zemści na gwałcicielu

2018-07-20 16:30 Ag

Gwałciciel z "Na Wspólnej" teraz sam będzie ofiarą! Marta (Joanna Jabłczyńska) nie spocznie póki Marcin Woźniak (Kamil Maćkowiak) nie zapłaci za to, że przez laty ją zgwałcił. Co prawda spędził trzy lata w więzieniu, ale dla Marty to wciąż mało. W 2728 odcinku "Na Wspólnej" będzie realizować swój plan zemsty na gwałcicielu. Tak, żeby zniszczyć mu życie i żeby wszyscy się dowiedzieli kim tak naprawdę jest.

"Na Wspólnej" odcinek 2728 - czwartek, 9.08.2018, o godz. 20.10 w TVN

Gwałt na Marcie Hoffer, do którego doszło gdy 19-letnia wówczas dziewczyna wyrwała się na imprezę bez ówczesnego chłopaka Filipa (Marcin Chochlew) był jednym z bardziej wstrząsających momentów w "Na Wspólnej".

Przez wiele tygodni zgwałcona Marta nie powiedziała nikomu o tym, co ją spotkało.  Niestety Marcin Galik zaczął zagrażać jej przyjaciółce Suzy. Kolejne konfrontacje z gwałcicielem i próby zastraszania Marty były momentem przełomowym.

Nie mogąc już dłużej nosić w sobie tej strasznej tajemnicy powiedziała Ewie (Ewa Gawryluk) o gwałcie. Później złożyła zeznania obciążające gwałciciela i Marcin został skazany na 3 lata pozbawienia wolności.

Gdy po latach wrócił do życia Marty wraz z nim powróciły traumatyczne wspomnienia. Marta postanowiła dać swojemu oprawcy nauczkę. Opracowała plan zemsty na gwałcicielu, tak żeby on też cierpiał! Wkrótce zacznie rozsyłać do firmy Woźniaka e-maila z informacją co mężczyzna jej zrobił. Na tym jednak nie koniec, bo wydrukuje też plakaty, na których ogłosi, że Marcin jest sprawcą gwałtu. Rozwiesi je na osiedlu Woźniaka.


W 2728 odcinku "Na Wspólnej" Marcin zacznie odczuwać konsekwencje działań Marty. Naśle na nią policję, ale Konarska wcale się tym nie przejmie. Uprzedzi swojego brata Kamila (Kazimierz Mazur), że zamierza zniszczyć Woźniaka bez względu na cenę.

Tymczasem Marcin zostanie zaatakowany przez sąsiadów. W 2728 odcinku "Na Wspólnej" na drzwiach jego domu ktoś napisze sprayem "ZBOCZENIEC". Co zrobi Woźniak, by jego dzieci (Szymon Kościuszko, Tosia Michalska) nie dowiedziała się o tym jak skrzywdził Martę?

Najnowsze