Ślub Ewy i Arka Ostrowskiego w Na Wspólnej w cieniu tragedii - ZDJĘCIA

2018-07-20 7:03 Ag

Radość z okazji ślubu w "Na Wspólnej" będzie się mieszać ze strachem o życie najbliższej osoby. W 2730 odcinku "Na Wspólnej" Ewa (Ewa Gawryluk) i Arek Ostrowski (Marek Kalita) wezmą ślub cywilny w urzędzie. Na skromnej ceremonii zabraknie jednak kogoś ważnego. Matka Ewy (Elżbieta Gaertner) trafi bowiem do szpitala, bo podczas wieczoru panieńskiego dostanie ataku serca.

"Na Wspólnej" odcinek 2730 - wtorek, 14.08.2018, o godz. 20.10 w TVN

Ślub Ewy i Ostrowskiego w "Na Wspólnej" to chwila, na którą wielu widzów na pewno czekało już od dawna. Związek doświadczonej przez los Ewy i uzależnionego od leków kardiologa, szefa Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur), przechodził różne fazy.

W pewnym momencie pojawiły się też wątpliwości czy kochankowie z takim bagażem doświadczeń mają przed sobą w ogóle jakąś przyszłość. Uczucie okazało się jednak silniejsze. Ewa po dwóch nieudanych małżeństwach i kilku romansach dała sobie kolejną szansę na szczęście.

Zanim jednak w 2730 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ślubu Ewy i Ostrowskiego wydarzy się tragedia. Podczas szalonej zabawy na wieczorze panieńskim matka Ewy nagle straci przytomność. Okaże się, że to atak serca. Bardzo szybko trafi do szpitala na oddział kardiologiczny pod opiekę zięcia.

Doktor Ostrowski zajmie się teściową najlepiej jak potrafi. Mimo to, w 2730 odcinku "Na Wspólnej" zabraknie jej na ślubie jedynej córki. Igor (Jakub Wesołowski) postara się jednak o to, by babcia zobaczyła relację na żywo w urzędu.


Wśród gości na ślubie Ewy i Arka w "Na Wspólnej" będą m.in. Igor z Elżbietą (Paulina Chapko), Marta (Joanna Jabłczyńska) z Olafem (Maciej Brzoska), Danusia (Lucyna Malec) z nowym ukochanym Januszem (Janusz Zadura) oraz Marek (Grzegorz Gzyl). A także przyjaciółki panny młodej: Weronika (Renata Dancewicz), Izabela (Anna Korcz) oraz Agnieszka (Katarzyna Walter).

Najnowsze