Na Wspólnej, odcinek 2720: Syn Smolnego zabije kolegę po pijaku?

2018-07-26 14:00 sz

W 2720 odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii! Przemek (Eryk Cichowicz) zignoruje wszelkie zakazy ojca i wyjdzie na imprezę z kolegami. Niestety nastolatek w 2720 odcinku "Na Wspólnej" nie przewidzi fatalnych skutków mocno zakrapianej przejażdżki samochodowej. Czy zabije swojego kolegę? Co wydarzy się w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2720 - czwartek, 26.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

W 2720 odcinku "Na Wspólnej" Przemek będzie wściekły na ojca. Smolny (Łukasz Konopka) zabroni mu iść na imprezę z kolegami, ale kiedy nastolatek dostanie SMS od znajomych, zignoruje jego wolę. Rozbawieni rówieśnicy namówią chłopaka, żeby zawiózł ich po wino do sklepu. Pijana wycieczka w 2720 odcinku "Na Wspólnej" zakończy się tragedią.

- Jeszcze kierowcy polej! - impreza w samochodzie będzie trwała w najlepsze. Koledzy Przemka wesoło pijąc piwo zaczną drażnić się z kierowcą.
- Nasz bohater!
- Dobra zostaw go... On teraz myśli o Pauli!
- O, jak się spocił! Cały się trzęsie! Ej, robiliście to już?
- Nie twój interes - odpowie coraz bardziej zirytowany młody Smolny.
- Może nie mój, ale jednak... twój!
- To jego laska jest, szacun!
- Może nie jego, wiesz, jest sama na imprezie, tam tylu kolesi!

- O, patrz jak przyspieszył nagle! Dobra, dajesz szybciej, szybciej! Panowie, za zdrowie Pauli!
- I za udane pożycie!
- Paula, Paula, Paula (...)! - zaczną skandować chłopcy w 2720 odcinku "Na Wspólnej".

Rozpędzony samochód jadąc slalomem po wiejskiej drodze nagle zmieni kierunek jazdy i zboczy z trasy. Auto wyskoczy w górę i rozbije się o rozorane pole, przy okazji powodując wstrząs, w którym siedzący z przodu pasażer dozna poważnego urazu głowy. Gdy w 2720 odcinku "Na Wspólnej" kurz opadnie i pijani nastolatkowie zorientują się, że sytuacja jest bardzo poważna, uciekną z miejsca wypadku. Przemek zostanie sam z nieprzytomnym kolegą. Kompletnie bezradny zadzwoni do ojca...

Czy w wyniku wypadku chłopak zginie i syn Smolnego będzie odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci? Widzowie poznają odpowiedź już niedługo!

Najnowsze