Na Wspólnej, odcinek 2729: Sandra straci głos przez seks Michela i Nataszy!

2018-07-25 16:00 sz

Szok w "Na Wspólnej"! Sandra (Michalina Robakiewicz) w 2729 odcinku serialu "Na Wspólnej" po raz pierwszy zobaczy erotyczny teledysk Michela (Mariusz Ochociński) i Nataszy (Sasha Strunin). Pech będzie chciał, że zdarzy się to podczas występu na scenie. Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Czy Sandra straci pracę?

"Na Wspólnej" odcinek 2729 - poniedziałek, 13.08.2018, o godz. 20.10 w TVN

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Sandra nadal nie będzie znajdowała się w najlepszej kondycji po bolesnym rozstaniu z Michelem. Przypominamy, że Natasza zasiała ziarno niezgody w ich małżeństwie, a następnie uwiodła męża koleżanki, kiedy ta obrażona na partnera uciekła z domu. Mężczyzna w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" nie opierał się specjalnie wdziękom pięknej blondynki...

Niedługo później Sandra dostała pracę w klubie. W 2729 odcinku "Na Wspólnej" Eliza (Katarzyna Chorzępa) przyjdzie do przyjaciół, aby pokazać im najnowszy teledysk z udziałem Michela i Nataszy.

Znajomi nie będą zachwyceni widokiem rozbieranego teledysku z udziałem piosenkarki i kompozytora. Zaczną martwić się o to, jak zareaguje Sandra na widok męża w ramionach innej kobiety... Chociaż dziewczyna w 2729 odcinku "Na Wspólnej" zapewni, że nie ma z tym najmniejszego problemu, to później wyjdzie na jaw, że wciąż nie może pogodzić się ze zdradą.

Na scenie podczas próby w 2729 odcinku "Na Wspólnej" piosenkarka zobaczy wyświetlane na pobliskim monitorze wideo. Nagle straci głos... Jej nowy szef, Miłosz (Maciej Piasny), nie będzie wiedział o co chodzi i jeszcze bardziej przygnębi koleżankę. Powie jej, że nie powinna porównywać się do Nataszy, bo jej głos też jest... niezły!

Najnowsze