Na Wspólnej. Kinga zniknie bez śladu. Tajemnicza choroba zaginionej Kingi

2018-12-16 15:06 Ag
Na Wspólnej odc. 2802. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2802. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)

Ilona Wrońska odeszła z "Na Wspólnej" w październiku, ale odcinki z jej udziałem będą emitowane aż do stycznia 2019 roku. W jaki sposób Kinga Brzozowska pożegna się z "Na Wspólnej"? Czy bohaterka grana przez Wrońską zostanie uśmiercona? Nic z tych rzeczy. Z najnowszych plotek zza kulis "Na Wspólnej" wynika, że Kinga zniknie bez śladu. Michał (Robert Kudelski) będzie szukał żony i zacznie podejrzewać, że Kinga ciężko chorowała i straciła pamięć. W końcu policja uzna Brzozowską za zaginioną!

Co się stanie z Kingą w "Na Wspólnej"?

Ilona Wrońska po 15-stu latach na planie "Na Wspólnej" podjęła decyzję o odejściu z serialu. Ostatni raz rolę Kingi Brzozowskiej zagrała w październiku. Wiele razy w wywiadach podkreślała, że nie zamierza wracać do "Na Wspólnej", że odeszła już na dobre.

Jak scenarzyści pozbędą się Kingi? W takich przypadkach zawsze brana jest pod uwagę śmierć bohatera. Ale Kinga zniknie z "Na Wspólnej" zupełnie inaczej. Jak podaje "Fakt" tuż po tym jak porzuci Michała i ich syna Ignasia (Bartek Kaszuba) oraz zażąda rozwodu od męża, w bardzo tajemniczych okolicznościach zniknie.

Według doniesień gazety w jednym z nowych odcinków "Na Wspólnej"w styczniu Kinga po prostu przepadnie bez żadnych wieści. Oczywiście Michał zawiadomi policję i rozpocznie poszukiwania, ale nie przyniosą one żadnych rezultatów. Po długich poszukiwaniach Kinga zostanie uznana za zaginioną.

Dla Brzozowskiego będzie to traumatyczne przeżycie. Przez pewien czas będzie podejrzewał, że Kinga została porwania. Potem dojdzie do wniosku, że zapadła na jakąś tajemniczą chorobę i dlatego ostatnio tak bardzo się zmieniła. Rzuciła się w ramiona kochanka Tymona (Łukasz Wójcik), opuściła męża i syna. Dziwne zachowanie Kingi wytłumaczy sobie właśnie chorobą, a nawet utratą pamięci.

<iframe src="//get.x-link.pl/42255770-7832-f5fb-9a75-e6f485245526,ea5dc295-60c3-ee4f-3477-45d54168476a,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>
Najnowsze