Na Wspólnej, odcinek 2804: Danka wróci do Marka i będzie matką jego syna

2018-12-11 12:57 emagu
Na Wspólnej, odcinek 2805. Marek (Grzegorz Gzyl), Danka (Lucyna Malec)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 2805. Marek (Grzegorz Gzyl), Danka (Lucyna Malec)

Danusia (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) znów razem! W 2804 odcinku „Na Wspólnej” Zimińska wróci do męża, a on obieca, że więcej jej nie opuści. Byli małżonkowie nie potrafią bez siebie żyć. Choroba Gosi (Anna Kerth) bardzo ich do siebie zbliżyła. W „Na Wspólnej” Danka zgodzi się zostać mamą Szymka (Oliwia Glanowska)!

"Na Wspólnej" odcinek 2804 - poniedziałek, 7.01.2019, o godz. 20.15 w TVN

Na taki obrót wydarzeń fani Zimińskich czekali kilka miesięcy! Nareszcie w 2804 odcinku „Na Wspólnej” Danusia i Marek zdecydują się dać sobie kolejną szansę.

Po zdradzie, rozwodzie i innych miłosnych niedopowiedzeniach, Danusia i Marek zrozumieli jak bardzo są sobie potrzebni. Przełomem w ich relacji była choroba Gosi. Ich córka trafiła do szpitala i podejrzewano u niej guza mózgu. Na szczęście diagnoza okaże się błędna.

Danka odetchnie z ulgą i wpadnie w ramiona byłego męża. Z dumą będzie się przyglądać z jaką troską Marek zajmuje się synkiem i zupełnie się rozklei. Zimińska wyzna, że nie ma siły dźwigać wszystkiego na swoich barkach i dobrze wie, że Marek mógłby ją wspierać. Mężczyzna przytuli ukochaną i zapeni, że już nigdy więcej nie zostawi jej samej.

W 2804 odcinku „Na Wspólnej” Danusia i Marek dopiero w obliczu choroby Gosi zrozumieli, że wciąż są rodziną. Dramat zbliżył Zimińskich, ale na szczęście producenci serialu zafundowali nam prawdziwy happy end!  

Najnowsze