Na Wspólnej

Na Wspólnej. Ewa umiera ze strachu przed spuścizną po matce! Nie chodzi tylko o chorobę! Ewa Gawryluk zdradza największą tajemnicę żony Arka - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Ewa zapadnie na straszną chorobę? Takie obawy pojawiły się w wypowiedzi Ewy Gawryluk, która od zawsz gra żonę Arka Ostrowskiego (Marek Kalita). Małżonkowie już przeżyli ciężkie chwile, jak choćby wtedy, kiedy Ewa cierpiała na depresję. Niestety, w nowych odcinkach "Na Wspólnej" spotkać ich może coś znacznie gorszego! Czy Ewa odziedziczy po matce Irenie (Elżbieta Gaertner) chorobę, która brzmi jak wyrok? Czy z czasem mogą wyjść na jaw także nowe skłonności? Gawryluk zdradza największe tajemnice Ostrowskich! Zobacz GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

Na Wspólnej. Ewa Gawryluk zdradza największe tajemnice Ostrowskich! Czy zapadnie na nieuleczalną chorobę?

Ewa Ostrowska "Na Wspólnej" ma trudne życie. Jej związek z Arkiem przetrwał już straszne burze - depresję, zdrady, podejrzenia... Ale teraz być może czeka ich najgorsza przeprawa. Grajaca Ewę Gawryluk zdradza, że jej bohaterka boi się najgorszego! I nie jest to śmierć, tylko sposób rozstawania się z życiem. Matka Ewy, Irena w jesieni życia poza chorobą wykazała też nowe skłonności, bo zakochała się w kobiecie. Czy takie zmiany małżonki czekają na Arka Ostrowskiego w nowych odcinkach serialu?

- Pojawił się wątek homoseksualny - ujawniła Ewa z "Na Wspólnej" w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". - Ewa dowiedziała się jakiś czas temu, że jej mama jest w związku uczuciowym ze swoją koleżanką. Czy takie zmiany czekają w życiu także Ewę?

- Wątki lesbijskie były co prawda grane już w wielu serialach, dotyczyły jednak młodych osób. Okazuje się, że również u schyłku życia jest czas na miłość i to do tej samej płci. Smutne jest to, że mama cierpi na Alzheimera. Ewa ma obawy, że to choroba dziedziczna - zdradziła Gawryluk. 

Ewa z "Na Wspólnej" uspokoiła jednak, że jej małżeństwu z Arkiem nic nie zagraża. Aktorka wyjaśniła, że przechodzą przez burze, ale ciągle są razem. - Na razie jesteśmy zgodnym małżeństwem i mamy nadzieję, że scenarzyści nie dopiszą nam jakiegoś romansu. 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3674: Pożegnanie Roztockich z babcią! Weronika zacznie nowe życie - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Najnowsze