Grażyna Wolszczak o pożegnaniu z Na Wspólnej. Co z Basią?

2018-07-20 12:00 emagu
Na Wspólnej, odcinek 2345, Basia (Grażyna Wolszczak)
Autor: Agencja TVN/x-news Serialowa Basia (Grażyna Wolszczak) z "Na Wspólnej" zdradziła największą tajemnicę produkcji.

Kolejna gwiazda pożegna się z serialem „Na Wspólnej”? Czy Grażyna Wolszczak pójdzie w ślady Ilony Worńskiej i też zrezygnuje z pracy na planie produkcji TVN? Aktorka nie owija w bawełnę i zapewnia, że to ostatnia rzecz, którą chciałaby zrobić! Co powiedziała serialowa Basia o swojej roli w „Na Wspólnej”? Sprawdźcie!

Losy bohaterów „Na Wspólnej” możemy śledzić od poniedziałku do czwartku i to już od 15 lat! Nic dziwnego, że na ekranie wiele się dzieje. Na przestrzeni lat z produkcji odeszło wielu aktorów, a ich miejsce zastąpili nowi. W listopadzie 2018 czeka nas kolejna rewolucja. Z serialu odchodzi Kinga Brzozowska, czyli Ilona Wrońska. Czy jej ekranowa przyjaciółka Basia też zniknie?

Grażyna Wolszczak przyznaje, że akurat o to nie musimy się martwić. Praca w tasiemcu daje jej przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa.

- Nie muszę się martwić o pracę, bo ją mam. A serial wcale mnie nie ogranicza! - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. 

Aktorka dodała też, że bardzo lubi swoją bohaterkę, z którą się "zaprzyjaźniła". A to kolejny powód, dla którego nie wyobraża sobie odejścia z "Na Wspólnej". 

- Nie da się nigdy do końca uciec od siebie, więc niektóre reakcje Basi są... moje. Jednak serial realizowany jest w takim tempie, że nie ma po prostu czasu na to, by budować postać bardzo daleką od siebie. Zdarza się czasem, że Basia zachowuje się w sposób zupełnie dla mnie niezrozumiały i wtedy staram się jakoś ją ułagodzić, usprawiedliwić - zdradziła Grażyna Wolszczak. 

Na Wspólnej odcinek 2165. Basia (Grażyna Wolszczak)
Autor: TVN/Radek Orzeł Na Wspólnej odcinek 2165. Basia (Grażyna Wolszczak)

Najnowsze