Elżbieta z Na Wspólnej urodziła! Znamy płeć i imię dziecka Pauliny Chapko - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news/Instagram Elżbieta z Na Wspólnej urodziła! Znamy płeć i imię dziecka Pauliny Chapko - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Elżbieta z Na Wspólnej urodziła! Znamy płeć i imię dziecka Pauliny Chapko - ZDJĘCIA

"Na Wspólnej" cudowna nowina! Grająca Elżbietę Paulina Chapko właśnie urodziła dziecko. Znamy płeć i imię! Do gratulacji dla gwiazdy natychmiast dołączył się jej serialowy narzeczony, czyli grający Igora Jakub Wesołowski. Paulina Chapko prywatnie związana jest ekwadorskim piłkarzem, Joelem Valencią i to on może cieszyć się, że właśnie został ojcem. Fani "Na Wspólnej" trochę żałują, że ciąża gwiazdy nie została pokazana w serialu i Elżbieta nie urodzi Igorowi dziecka. Zobacz koniecznie w GALERII pierwsze ZDJĘCIA potomka gwiazdy "Na Wspólnej"!

Radosna nowina "Na Wspólnej"! Paulina Chapko urodziła! Znamy imię i płeć dziecka!

Gwiazda "Na Wspólnej" urodziła! Grająca Elżbietę Paulina Chapko właśnie przywitała na świecie potomka, który jest owocem jest związku z piłkarzem piłkarzem Joelem Valencią. Gwiazda pochwaliła się swoją radością na swoim profilu na Instagramie, a jako pierwsi złożyli jej gratulacje koledzy po fachu. Co ciekawe, z dziecka i jego imienia najbardziej ucieszył się grający serialowego narzeczonego Elżbiety Igora, Jakub Wesołowski. To dzięki niemu poznaliśmy imię noworodka!

Gwiazda "Na Wspólnej" opublikowała na Instagramie urocze ZDJĘCIE, na który trzyma maleńką dłoń swojego dziecka. Z tego krótkiego opisu możemy dowiedzieć się, czy na świat przyszedł syn, czy córeczka aktorki i piłkarza. 

Witaj na świecie!

Witaj na świecie Synku♥️ Bienvenido al mundo amor de mi vida!10.07.2022 - tak Chapko opisała pierwsze ZDJĘCIE maluszka.  

Nie przegap: Nowy dom Andrzeja z M jak miłość! Krystian Wieczorek zamienił willę nad Zegrzem na skromne lokum. Tu będzie mieszkał z żoną Marią i córką - ZDJĘCIA, WIDEO

Elżbieta z "Na Wspólnej" powiła synka. Jako pierwsza gratulacje jej złożyła gwiazda "Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska, a zaraz po niej pojawił się serialowy narzeczony, Jakub Wesołowski. Co ciekawe, to właśnie partner Elżbiety z "Na Wspólnej" zdradził, jak maleństwo ma na imię! 

Gratulacje!!! I dużo zdrowia dla Was! ❤️❤️❤️ - życzyła koleżance po fachu Dąbrowska. 

To miłe, ze nazwałaś go Jakub??? - napisał grający Igora "Na Wspólnej" Jakub Wesołowski.

Nie mogłam się oprzeć! To takie piękne imię!

po mężu ???? zdrowka! - dołaczyła się fanka.  

Elżbieta i Igor "Na Wspólnej" będą mieli dziecko?

Do życzeń dla gwiazdy i jej synka natychmiast dołaczyli inni fani "Na Wspólnej", którzy trochę żałują, że ciąża Chapko nie została "wykorzystana" w serialu. Mamy nadzieję, że życzenia dla Pauliny Chapko i jej synka w tak ogromnej liczbie gwarantują im razem cudowne życie!

- Mogli zrobić wątek w na wspólnej że Ela w ciąży ?

- Gratulacje !!!! Pięknego wspólnego życia!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

- Paulinko Kochana, gratuluję❤️❤️❤️ - do życzeń dołączyła też inna gwiazda "Na Wspólnej", Ewa Gawryluk. 

- Ojejku, ale słodziaczek. Super ???

- Jest Maleństwo!!! Witamy na świecie!❤️❤️❤️

Zobacz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze