M jak miłość

Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

Zosia zniknęła z "M jak miłość" w tym samym czasie, co Joasia Chodakowska. Tyle, że przyczyna rozstania z serialem obu aktorek były zupełnie różne. Julia Wróblewska odeszła na własne życzenie, aby zająć się swoim zdrowiem, a Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona. Grająca Zosię młoda aktorka jest znów aktywna na swoim profilu na Instagramie. ZDJĘCIA pięknej Wróblewskiej razem z ukochanym z wesela zelektryzowały fanów nie tylko "M jak miłość"!

Zosia z M jak miłość podbiła sieć ZDJĘCIAMI z wesela!

Zosia Chodakowska w "M jak miłość" na naszych oczach wyrosła z uroczej dziewczynki na piękną kobietę. Niestety zarówno ona, jak i Wojtuś (Feliks Matecki) musieli rozstać się z serialem. Mały Chodakowski odszedł, bo... nie miał z kim zostać! Przyszywana matka dzieci, Joasia wyjechała z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) za granicę, ale ten szybki happy end nie był zaplanowany. Kurdej-Szatan naraziła się władzom TVP swoimi wypowiedziami o uchodźcach i z dnia na dzień straciła rolę. Ale Wróblewska miała inne powody - młoda aktorka leczyła się w zamkniętym ośrodku terapeutycznym ze swojej przypadłości zdrowotnej. Czy zdrowa gwiazda nie tylko "M jak miłość" właśnie wyszła za mąż?    

Na profilu młodej gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się jej piękne ZDJĘCIE z ukochanym. Pięknie wystrojona Wróblewska na głowie ma koronę księżniczki, ale uwagę wszystkich i tak przykuł ogromny, seksowny dekolt. 

- Hej wesele! ✨🌸 - opisała ZDJĘCIE Wróblewska. I zaczęło się - komentarzom fanów nie było końca! 

- W końcu to zrobiłaś, jak się będziesz nazywać po mężu? Wróblewska to bardzo ładne nazwisko, zrobisz podwójne?

- Gratulacje dla młodej pary :)

- Oh yeah! ❤️❤️❤️

- Bardziej sexy sukienki chyba nie widzialem. Niby skromna niewinna a gora ryje banie❤️

- Piękni 😍❤️

- Świetne zdjęcie! Zawsze wyglądaliście cudnie razem 🙈

W końcu wśród komentatorów zjawiskowego ZDJĘCIA gwiazdy "M jak miłość" pojawił się wyraźnie lepiej zorientowany głos rozsądku. I wtedy wyszło na jaw, że Wróblewska pojawiła się ze swoim ukochanym na weselu swoich przyjaciół.    

- dlaczego ma zmieniać nazwisko, skoro jest gościem na weselu? 🤔

- nie pisze czyje wesele.

- bardzo łatwo wywnioskować, czy jest Panną młodą czy zwykłym gościem. Dlatego podpowiem ci, jest gościem 🤨

- o dobrze ale na pierwszy rzut oka tego nie wywnioskowałęm, po napisie wesele i zdjęciu jak para młoda. Nie wywnioskowałem tego. A po czym to widać? Po tym jak są ubrani? Wesele to wesele a ślub to ślub, wesele może być kilka dni, więc nie musiała być na biało na przykład po ślubie mogła ubrać się luzno.

Nie przegap: Wiemy kiedy M jak miłość wraca do telewizji! Jest oficjalna data

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany