M jak miłość

Zdesperowany gwiazdor M jak miłość upublicznił swój adres! Teraz każdy może się do niego dostać – ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek Zduński z "M jak miłość" w ułamku sekundy stracił konta na Facebook-u i Instagramie - pisaliśmy o tym jako pierwsi! Zdesperowany Marcin Mroczek błaga fanów o pomoc, używając do tego konta swojego brata Rafała - Pawła Zduńskiego w "M jak miłość". Pomagają mu też: grająca serialową żonę Katarzyna Cichopek i Anna Mucha, kochana za rolę Magdy Budzyńskiej. Okazuje się, że Mroczek jest tak zdesperowany, że szukając pomocy upublicznił swój adres i teraz każdy może się do niego dostać! Co się dzieje? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Zdesperowany gwiazdor M jak miłość ujawnił swój adres! Stracił konta, a teraz prywatność. Co się dzieje?

O tym, że Piotrek z "M jak miłość" wyleciał z Facebook-a i Instagrama pisaliśmy jako pierwsi. Marcin Mroczek w dramatycznym nagraniu WIDEO błaga fanów o pomoc! Sam próbował przez kilkanaście dni odzyskać konta, ale jego korespondencja z Facebook-iem skończyła się kompletnym fiaskiem. Aktor stracił dostęp do mediów społecznościowych na stałe. Tylko gremialna pomoc fanów może tu coś zdziałać. 

Nic dziwnego, że gwiazdor z "M jak miłość" ima się wszystkich sposobów, aby odzyskać dostęp do Facebook-a i Instagrama. Jest tak zdesperowany, że w swoim dramatycznym WIDEO podał wszystkim nawet swój adres - zobacz GO w GALERII ZDJĘĆ!

- Do tej chwili nie wiem, co się wydarzyło i jaka była przyczyna zablokowania moich konta na FB i Instagramie - wyznał Marcin Mroczek na profilu swojego brata Rafała. - Wszystkie opcje odwołania od tej decyzji dostępne są przy aktywnym koncie.  Niektórzy doradzali, żeby być wytrwałym i walczyć do końca. Być może znajdziecie trochę czasu i pomożecie zgłosić ten problem. Moje konto było zarejestrowane pod nick: Marcin Mroczek i mail: [email protected] - podał wszystkie swoje dane Mroczek. 

Zapewne skrzynka mailowa Piotrka z "M jak miłość" szybko zapełni się nowymi wiadomościami od fanów. Czy dzięki aktor temu odzyska swoje konta na FB i Instagramie? Będziemy informować na bieżąco! Na razie "Marcin Mroczek" na Instagramie nie istnieje, a przyczyna blokady nadal nie została ujawniona. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Wreszcie nastąpi pojednanie Budzyńskich?

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze