Wpadka roku w M jak miłość? Chodzi o zdradę Andrzeja! Fani już wszystko wiedzą

i

Autor: MTL Maxfilm Wpadka roku w M jak miłość? Chodzi o zdradę Andrzeja! Fani już wszystko wiedzą

Wpadka roku w M jak miłość? Chodzi o zdradę Andrzeja! Fani już wszystko wiedzą

Wpadka Andrzeja w "M jak miłość" ma drugie dno! Z jednej strony domniemany seks Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska) zakończył się ciążą. Ale to nie wszystko! Zdrada Magdy (Anna Mucha) i ogłoszona niewiele później "radosna nowina" nie mogły tak naprawdę mieć miejsca z bardzo ważnego powodu! Fani już wiedzą na pewno, że ciąża Julii to bzdura, która umknęła uwadze scenarzystów "M jak miłość" i w konsekwencji serialowego Andrzeja ! Sprawdź co już wiemy o wpadce roku w "M jak miłość"!

Ale wpadka w "M jak miłość"! Nie chodzi tylko o ciążę!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - twórcom "M jak miłość" umknął fakt, że tak naprawdę Andrzej Budzyński jest bezpłodny! Jak to możliwe, że rozumny prawnik sam o tym zapomniał? Wygląda na to, że tworząc wątek zdrady Andrzeja, zakończonej ciążą zapomnieli o tym fakcie wszyscy i niechcący wyszła "wpadka roku"!

Fani "M jak miłość" szybko odkryli jak jest prawda o ciąży Julii. Andrzej już 2 razy miał być ojcem nieślubnego dziecka. Agnieszka Olszewska niestety straciła ciążę i "problem" rozwiązał się sam. Innym razem w domu jego matki w Falenicy pojawiła się dawna kochanka Edyta (Ewa Bukowska), matka dorastającego Piotrka (Hubert Zduniak) i twierdziła, że to jego dziecko... 

W tym samym czasie Andrzej z Martą (Dominika Ostałowska) w "M jak miłość" starali się o dziecko i badania wykazały, że Budzyński ojcem zostać nie może. To jak on ma teraz ma uwierzyć po latach, że jednak ostał tatusiem? Cud?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1664: Wielkie oszustwo Lilki! Będzie łgała własnej matce! Kochanek znów przyjedzie do Grabiny? - ZDJĘCIA, WIDEO

- Może cud się zdarzył i wyleczyłeś się ? Świeże powietrze w Grabinie potrafi czynić cuda? - fani śmieją się z wątku "wpadki" Andrzeja z Julią na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie.

- Tylko czemu wygląda na takiego jakby jej uwierzył? załamanego ? ?

- być może boi się ze ona pojdzie powiedzieć Magdzie i nawet jeśli dziecko nie będzie jego dowie się o zdradzie, tak przypuszczam. Ale jak to w serialu może scenarzyści zapomnieli o jego bezpłodności... Zobaczymy

- On jakiegoś syna ma z dawna ukochana z którym nie utrzymuje kontaktu. Najbardziej do myślenia dał mu Werner mówiąc że on ciagle ma jakieś laski i żadnego dziecka a Budzyński raz i już dziecko... Wtedy Andrzej chyba pomyślał że musiałby stać się cud łącząc to z jego bezpłodnością. 

- On się z nią nawet nie przespał. Wszystko wymyśliła

- ?? Znając życie to dziecko Jej męża .A Andrzej był w takim stanie że pewnie ją Tylko pocałował a później zasnął jak dziecko ! A Ona to wykorzystała!

Jak twórcy "M jak miłość" pociągną wątek rzekomej zdrady Andrzeja i ciąży, której zgodnie z historią serialu nie może być sprawcą? O tym przekonamy się w nowych odcinkach zaraz po wakacjach 2022!  

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Edyta (Ewa Bukowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak Miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze