M jak miłość

Wojtuś z M jak miłość dołączył do Mateusza i Ali! Będą razem w nowych odcinkach? - ZDJĘCIA

Do "M jak miłość" wróci Wojtek Chodakowski i dołączy do Mateusza (Krystian Domagała) i Ali (Alicja Ostolska)? Tak to wygląda na najnowszych ZDJĘCIACH, jakie opublikował na swoim profilu na Instagramie Feliks Matecki. Trzeba przyznać, że z małego, lekko pulchnego Wojtusia wyrósł niezły przystojniak! W dodatku dzisiejszy Wojtek bije wszystkich na głowę swoim wzrostem! Czy tak odmieniony syn Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska) dołączy do swoich przyjaciół Mateusza i Ali w nowych odcinkach "M jak miłość"? Zobacz ich razem w GALERII ZDJĘĆ!

Wojtek Chodakowski wraca do M jak miłość? Te ZDJĘCIA z Alą i Mateuszem sporo obiecują

Wojtuś z "M jak miłość" zmienił się nie do poznania! Ostatni raz widzieliśmy syna Tomka i Małgosi w ostatnich odcinkach, w których występowała Joasia. Barbara Kurdej-Szatan straciła wtedy pracę w TVP, a co za tym idzie w serialu. W całej tej aferze najmocniej "oberwały" dzieci Tomka - Wojtek i Zosia (Julia Wróblewska), którzy siłą rzeczy, również stracili swoje role. Czy odmieniony Wojtek Chodakowski dostał drugą szansę i znów zobaczymy go na ekranie w "M jak miłość"?

Na Instagramie Feliksa Mateckiego pojawiły się jego nowe ZDJĘCIA w towarzystwie Ali i Mateusza! Okazuje się, że najmniejszy ze wszystkich Wojtuś przerósł ich o głowę i dumni9e prezentuje swoje zdecydowanie szczupłe wdzięki przystojniaka. Czy zobaczymy go w nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków?

Ujawniamy: Mateusz Mostowiak, Ala i Wojtek Chodakowski dali się razem sfotografować przy okazji imprez, związanych z 70-leciem TVP. Serial, w którym chłopcy grają od dziecka, a śliczna Ala od kilku lat również obchodził swoją 22-ą rocznicę istnienia. Z tej okazji spotkały się dziecięce gwiazdy "M jak miłość". Czy zagrają razem w nowych odcinkach? 

Na to fani "M jak miłość" na razie mogą mieć tylko nadzieję. Mostowiak dorósł i chce wrócić na morze, a Krystian Domagała marzy o roli w jakiejś inne produkcji. Wojtek Chodakowski wyjechał i nic nie zapowiada jego powrotu do serialu. Tylko Ala została na swoim miejscu w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)... Może ona ściągnie chłopaków do Grabiny?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1688: Franka po operacji dostanie szokującą wiadomość od Marty Lewickiej. Powiedzą synowi Franki, że są rodziną!

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze