Wiemy co dalej z M jak miłość! Kiedy oglądać nowe odcinki? Wrócą nie tylko Mostowiakowie!

i

Autor: MTL Maxfilm Wiemy co dalej z M jak miłość! Kiedy oglądać nowe odcinki? Wrócą nie tylko Mostowiakowie!

M jak miłość

Wiemy co dalej z M jak miłość! Kiedy oglądać nowe odcinki? Wrócą nie tylko Mostowiakowie!

Nowy sezon "M jak miłość" już za kilka tygodni będzie można obejrzeć w telewizji! Okazuje się, że TVP podjęła decyzję, iż wszystkie ważne seriale wrócą na ekrany prawie w jednym momencie, więc nie tylko sagę rodu Mostowiaków zobaczymy na początku września. Kiedy będziemy mogli obejrzeć nowy 1666 odcinek "M jak miłość"? Dobra wiadomość dla fanów seriali jest też taka, że tego samego wieczoru zostanie wyemitowany nowy odcinek "Barw szczęścia". A to jeszcze nie wszystko! Sprawdź, kiedy oglądać nowy sezon "M jak miłość" i inne popularne seriale!!

Znamy datę emisji "M jak miłość"! Nowy sezon już za kilka tygodni!

Fani "M jak miłość" czekają z utęsknieniem na nowy sezon swojego ulubionego serialu. Wiemy już, kiedy w telewizji zostanie wyemitowany 1666 odcinek serialu! Saga rodu Mostowiaków nie wraca do telewizji "samotnie". Jeszcze tego samego dnia zostanie pokazany nowy odcinek "Barw szczęścia", a  chwilę później "Na dobre i na złe". W TVP 1 także we wrześniu pojawi się nowy sezon "Na sygnale". Kiedy włączać telewizor, aby nie przegapić ulubionych seriali?  

Kiedy oglądać "M jak miłość" w telewizji?

Jak podał portal wirtualnemedia.pl, a za nim swiatseriali.interia.pl 1666 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany już na początku września, w ten sam wieczór pojawią się też "Barwy szczęścia" a 2 dni później szpitalna saga z Leśnej Góry. Kiedy dokładnie zobaczymy nowe odcinki? 

Zobacz też: Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Nowy odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałkowy wieczór, dokładnie 5 września. Nie zmienia się, ani częstotliwość, ani godzina emisji sagi rodu Mostowiaków. 

Pod koniec sierpnia TVP2 wyemituje także powtórkę ostatniego sezonu "M jak miłość", tak aby widzowie wkroczyli w nowe odcinki z pełną wiedzą na temat tego, co się wydarzyło przed wakacjami. 

Nie tylko fani "M jak miłość" będą zadowoleni

W ten sam wieczór o stałej porze fani "Barw szczęścia" zobaczą nowy odcinek swojego ulubionego serialu. W środę, 7 września na ekrany TVP2 zawita "Na dobre i na złe". Pewne jest także, że we wrześniu w TVP1 pojawią się nowe odcinki "Na sygnale". 

Zobacz koniecznie: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze