M jak miłość

W odcinku specjalnym M jak miłość zabraknie ważnych postaci. Dlaczego nie ma Mateusza, Łukasza, ani Ani? Fani ostro zareagowali – ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" dali wyraz temu, co myślą o nieobecności ważnych serialowych dzieci na Wigilii u Mostowiaków. Brak Ani (Gabriela Świerczyńska), Łukasza (Jakub Józefowicz) Wojciechowskich i Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) to jednak za dużo, zwłaszcza, że nie zostanie wyjaśnione, skąd ta nieobecność - uważają widzowie "M jak miłość". W dodatku zabraknie też na pewno Lenki (Olga Cybińska) i bliźniaczek Zduńskich. Dlaczego ważni młodzi bohaterowie nie zasiądą do wigilijnego stołu w Grabinie? Sprawdź, co ustaliliśmy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Fani "M jak miłość" cieszą się na pierwszy w historii świąteczny odcinek specjalny serialu. Istotnie, szykuje się prawdziwa noc cudów - do Grabiny po latach zawita Marek (Kacper Kuszewski), a wszystko to zobaczymy w TVP2 w Wigilię! Do tego na ekranie pojawią się także Małgosia i nieżyjąca już Hanka Mostowiak, więc czeka nas moc prawdziwych wzruszeń. Fani jednak nie potrafią zrozumieć, dlaczego przy świątecznym stole praktycznie zabraknie dzieci!

Zduńskich w odcinku specjalnym "M jak miłość" będzie reprezentował tylko Misiek (Olek Bożyk), który zdradzi dlaczego nie ma z nim bliźniaczek. Lenka po raz kolejny nie zasiądzie z rodziną do wigilijnej kolacji. W 2021 roku była w sanatorium, dla dlaczego nie będzie jej w 2022 roku?

Jednak fani "M jak miłość" najbardziej nie mogą darować nieobecności dorosłych już dzieci. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się WIDEO, pod którym widzowie w komentarzach wyrazi, co w związku z brakiem młodych Mostowiaków i Wojciechowskich.  

- Trochę dziwne, że zabrakło Łukasza, Mateusza i Ani. Chyba, że była mowa czemu ich nie było ?

- Jak Kinga mogła zostawić córki na wigilię same z babcią i pojechać z resztą do Grabiny?!

- Brakowało tylko Mateusza i Łukasza...

- Oglądałam właśnie odcinek i niestety kocham ten serial, ale odcinek jest tak sztuczny ze aż nie da się go oglądać :(

Nie przegap: Sensacyjne powroty do M jak miłość! Już nie tylko Marek przyjedzie na Wigilię. Zobaczmy także Małgosię, a nawet Hankę! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze