M jak miłość

W M jak miłość grał Antka Szeflera i był Mateuszowi jak brat. Teraz trudno poznać Jakuba Jankiewicza – ZDJĘCIA

Antek w "M jak miłość" był synem Ewy Kolędy (Dominika Kluźniak), która została drugą żoną Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Co ciekawe rodziców wyswatali ze sobą Mateusz (Krystian Domagała) z Antkiem (Jakub Jankiewicz)! I tak chłopcy, których wcześniej połączyła przyjaźń stali się braćmi. Niestety, cała rodzina Marka z Ewą i Antkiem odleciała na zawsze do Australii, a Mateusz został w Grabinie sam. Dziś wszyscy wypatrują powrotu najmłodszego Mostowiaka do "M jak miłość", ale na jego przybranego brata raczej nie ma co liczyć. Jak dziś wygląda Antek Szefler? Nie poznalibyście go na ulicy - zobacz ogromną GALERIĘ ZDJĘĆ!

Do M jak miłość Antek już nie wróci. Zobacz, jak bardzo się zmienił przez te lata w GALERII ZDJĘĆ!

Antek w "M jak miłość" pojawił się razem z Ewą Kolędą. Marek przyjaźnił się z nią w dzieciństwie, ale dopiero po wielu latach wybuchła między nimi miłość. To synowie Marka i Ewy postanowili wyswatać rodziców i udało im się! Ewa z Markiem wzięli ślub w szpitalu, bo Kolęda walczyła wtedy z rakiem. Wszystko skończyło się jednak dobrze, ale niestety twórcy zdecydowali, że ci bohaterowie odlecą do Australii. Stało się tak zapewne z powodu nowych planów grających ich aktorów. Mateusz został w Grabinie sam i z Antkiem mógł tylko przyjaźnić się przez internet. Z kolei wycieczka Mostowiaka do ojca do Australii skończyła się wielkim dramatem, bo tam właśnie jego żona Lilka (Monika Mielnicka) znalazła sobie kochanka. dziś w Grabinie nie ma już żadnego z chłopców. 

Jest nadzieja, że Mateusz jeszcze pojawi się w "M jak miłość", ale na Antka już nie ma co liczyć. Jankiewicz ma już inne plany na życie, choć zagrał jeszcze bohatera o tym samym imieniu Antek w serialu "Na Wspólnej" oraz Jacka w "Na dobre i na złe". Może więc lepiej nie mówić "nigdy"?

Rok temu w "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się wielka trójka najmłodszych gwiazd "M jak miłość". Obok Domagały i Jankiewicza mogliśmy zobaczyć serialowego Wojtusia, czyli Feliksa Mateckiego. Wojtek odszedł z sagi rodu Mostowiaków nie z własnej woli - stracił rolę, kiedy grająca Joasię Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona. Wszyscy chłopcy z "M jak miłość" wyrośli na niezłych przystojniaków - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Antek z "M jak miłość" teraz cieszy się wakacjami w gronie przyjaciół. Aż trudno go poznać na najnowszych ZDJĘCIACH, które młody gwiazdor zamieścił na swoim profilu na Instagramie!

Nie przegap: M jak miłość. Dawid już nigdy nie wróci do Basi. Zobacz jak się zmienił Iwo Wiciński i z jaką pięknością szaleje w Wenecji - ZDJĘCIA

Gwiazdor M jak miłość pokazał tajemne miejsce z dzieciństwa. To tu Marcin Mroczek spędzał wakacje
Najnowsze