Ula z M jak miłość nareszcie szczęśliwa! Takiej Igi Krefft jeszcze nikt nie widział – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/vod/tvp Ula z M jak miłość nareszcie szczęśliwa! Takiej Igi Krefft jeszcze nikt nie widział – ZDJĘCIA

M jak miłość

Ula z M jak miłość nareszcie szczęśliwa! Takiej Igi Krefft jeszcze nikt nie widział – ZDJĘCIA

Ula (Iga Krefft) w "M jak miłość" zaznała wielu krzywd. Porzucona w dzieciństwie przez Jakubczyka (Michał Breitenwald) - ojca pijaka - trafiła do domu dziecka, skąd została zabrana przez Mostowiaków. Moment, w którym Hanka (Małgorzata Kożuchowska) i Marek (Kacper Kuszewski) zdecydowali się na adopcję przyjaciółki Natalki (Marcjanna Lelek) na zawsze odmienił życie Uli na lepsze, ale ona wciąż tkwi w nieszczęściu i z trudem uśmiechała się nawet na własnym ślubie z Bratkiem (Arkadiusz Smoleński). Iga Krefft prywatnie za karierę dziecięcej gwiazdy "M jak miłość" zapłaciła depresją, z której udało jej się po latach terapii wyleczyć. Wydaje się jednak, że Ula z "M jak miłość" znalazła własną drogę do zdrowia i nareszcie obwieściła światu, że jest szczęśliwa! Jak do tego doszło? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ula z "M jak miłość" ogłosiła swoje szczęście! Co się za tym kryje?

Ula w "M jak miłość" trafiła do domu Mostowiaków dzięki przyjaźni, którą nawiązała w domu dziecka z Natalką. Obie dziewczynki zostały adoptowane przez Mostowiaków i tak znalazły się w szczęśliwym domu Mostowiaków w Grabinie. Jednak tragiczne dzieciństwo Uli i wciąż jakoś obecny w jej życiu ojciec pijak położyły się cieniem na jej dorosłym życiu. I choć Ula była kochana przez Janka (Tomas Kollarik) i Bartka jednocześnie, sama z trudem odnajdywała powody do radości. Iga Krefft odgrywała swoją rolę perfekcyjnie, ale niestety dziecięca gwiazda zapłaciła za swój sukces prawdziwą depresją. Ale wygląda na to, że to już koniec - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Krefft ogłasza radosne wieści!

Co jakiś czas z planu "M jak miłość" do opinii publicznej przeciekają plotki, że Krefft porzuca rolę Uli i odchodzi z serialu. Gwiazda znalazła inny sposób na realizowanie swoich talentów i obecnie występuje też pod pseudonimem Ofelia jako wokalistka. Czy to właśnie z tej okazji obwieściła światu, że jest nareszcie szczęśliwa?

Zobacz też: Krzysztof Kwiatkowski odejdzie z M jak miłość? Jakub Karski śmiertelnie chory! To były jego ostatnie zdjęcia na planie serialu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Krefft na swoim profilu na Instagramie pokazała materiał, który opisała: - jesuuuu, taka happy tu jestem! Wideo i ZDJĘCIA Krefft podpisała #ofeliaigakrefft, a to wskazuje, że szczęście gwiazdy ma związek z jej karierą piosenkarki. Co spowodowało taki wybuch szczęścia gwiazdy "M jak miłość"?

Nowa Ula w "M jak miłość"?

Serialowa Ula występuje na festiwalu Męskie Granie i właśnie z tej okazji pokazała się w nowym wydaniu i do tego nieziemsko szczęśliwa. Czy radość aktorki udzieli się Uli w nowym sezonie "M jak miłość"? Przekonamy się w nowych odcinkach już od 5 września w TVP2. 

Nie przegap: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze