M jak miłość

Tragedia gwiazdy M jak miłość. Marcin Mroczek traci ważny zmysł. Znów będzie prosił fanów o pomoc? - ZDJĘCIA

Gwiazdor "M jak miłość" już w sylwestra trafił do szpitala! Marcin Mroczek, serialowy Piotrek Zduński zaczął tracić ważny zmysł i konieczna była pilna pomoc lekarska. Aktor, jak zwykle, pokazał wydarzenia na Instagramie fanom, widać nawet badanie jego narządów wewnętrznych na USG w szpitalu! Piotrek z "M jak miłość" znów będzie prosił o pomoc? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin Mroczek stracił ważny zmysł! Potrzebna była interwencja lekarzy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych postaci. Syn Marysi, brat Pawła, mąż Kingi i ojciec czwórki wspaniałych dzieci ma dużo do powiedzenia w serialu. Mecenas Zduński udziela się także jako rodzinny prawnik, a że jest dobrym człowiekiem, każdy na jego pomoc może liczyć. Ale w prawdziwym życiu Marcina Mroczka od czasu do czasu dopadają go nieciekawe wydarzenia. Co się stało w sylwestra?

Całkiem niedawno gwiazdor "M jak miłość" stracił swoje konta na Facebook-u i Instagramie i tylko dzięki pomocy brata i przyjaciółek z "M jak miłość" udało mu się je odzyskać. A teraz jest jeszcze gorzej, bo chodzi o zdrowie! 

- Ach, te nasze zdrowie - napisał na swoim profilu na Instagramie Marcin Mroczek. - Trzeba o nie dbać, choć nie zawsze to dbanie wychodzi... Na razie jestem trochę przygłuchy i to nie przez fajerwerki - zdradził gwiazdor "M jak miłość". 

Mroczek pokazał także ZDJĘCIA ze swojego badania na USG. Najwyraźniej już lepiej się poczuł, bo zapytał fanów "M jak miłość", który z jego narządów widzą na ekranie. 

Tym razem Marcin Mroczek nie prosił fanów "M jak miłość" o pomoc, bo w jednym ze szpitali ją uzyskał. Na jednym ze ZDJĘĆ dziękuje wylewnie szpitalnej ekipie, która zajęła się nim w sylwestra i pierwsze dni stycznia. Wygląda więc na to, że Piotrek z "M jak miłość" znów będzie dobrze słyszał!

Nie przegap: M jak miłość. Totalna metamorfoza Basi Rogowskiej! Już nie wygląda na 13-latkę - ZDJĘCIA

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Najnowsze